Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti is utáljátok a boldog...

Ti is utáljátok a boldog embereket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorító, mennyi van belőlük. (igen, irigy vagyok, mert nekem bezzeg egy csepp boldogság sem jut)
2015. aug. 1. 16:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Biztos h jutott csak nem veszed észre az apró örömöket próbáld meg észre venni és rájösz h a boldog embereknek sem boldog teljesen az életük csak értékelik az apró dolgokat.

És szerintem jut neked is egy kis boldogság csak néz körül mert a legtöbb mosoly nem boldogságot rejt :)

2015. aug. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem. Én azokkal nem szimpatizálok, akik lenézik és megvetik az olyan embereket, akik javarészt szomorúak, és ehhez mérten is alakult ki a személyiségük.


Megértem, ha valaki boldog, és szeret boldog lenni. De azt is meg kell érteni, akinek erre nincs lehetősége. Kicsit felhozván az első válaszoló egy gondolatát: A kis öröm is öröm, de a korábbi nehézségekre, negatív élményekre nem gyógyszer sajnos.

2015. aug. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez sajnos pontosan így van. Ha valaki elvesztené mindkét kezét, legtöbb esetben nem kezdene el örömtáncot járni, hogy legalább a lábai megvannak. Az is kis öröm, hogy valami finomat eszel, de attól még nem leszel boldog, ha emellett az egész életed egy kudarc. Az öröm nem egyenlő a boldogsággal.. A szomorú embereknek nagy gondjaik, és kis örömeik vannak, a boldog embereknek nagy örömeik, és kis gondjaik.
2015. aug. 1. 20:07
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzek, mint a kérdezô
2015. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

"Ti is utáljátok a boldog embereket?"


Nem, én a bűnözőket utálom.

2015. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
29%

Én boldog ember vagyok, amúgy meg az irigység ronda dolog.


Attól, hogy mert te irigy vagy, nekem nem tudsz vele ártani, csak neked lesz rosszabb. Lehet el kellene gondolkoznod rajta, hogy esetleg változtatsz magadon.

Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, a saját boldogságának a megszerzésével.

2015. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a boldogság a ronda dolog. Az irigység is, de mint mondtad, úgysem ártok vele senkinek. Ez a 'változz meg' szöveg meg annyira sablonos, hogy már a könyökömön jön ki. ;) Ha ilyen egyszerű lenne, a világon semmi baj nem lenne.
2015. aug. 5. 09:00
 9/21 anonim ***** válasza:

Igen, ha túlbonyolítod az életet, valóban nem egyszerű :D


Az irigységgel meg csak magadnak ártasz. Hiszen folyamatosan stresszelsz valamin. Pl. hogy a szomszéd már megint új autót vett, vagy elment nyaralni, vagy a Marika már megint fodrásznál volt, de neked nem telik rá.

Irigységgel még senki nem lakott jól, csak azzal, hogy tett érte.


Szóval jah :D Attól, hogy mert te utálsz engem, én nem utállak téged. Inkább azt kívánom, hogy nődd ki ezt a ronda szokást :D

2015. aug. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Azt az időt amit az utálással töltesz, inkább fordítsd arra hogy boldogabb legyél. Egyébként ezzel csak a boldogtalanságot fogod bevonzani, de a te életed.
2015. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!