Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van-e olyan személy hozzátarto...

Van-e olyan személy hozzátartozóidon kívül ezen a világon, aki ha meghalna öngyilkos lennél?

Figyelt kérdés

Nem szerelmedre,családtagra efféle dolgokra vagyok kíváncsi hanem ilyenekre,mint egy író akinek imádod a könyveit,egy zenész akinek imádod a hangját stb...

Nem kell komolyan,ha csak úgy éreznéd hogy nagyon kétségbe esnél azt is leírhatod.


2010. márc. 8. 00:13
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Jó most megnyugodtam:)

De gondoltam hogy senki se válaszolna igennel,nem is tudom hogy miért írtam ki a kérdést^^"

Természetesem én sem ölném meg magam soha se,ez a legfelelőtlenebb dolog lenne a világon.

Mondjuk mikor M.J. meghalt akkor tényleg eléggé nagyot pördült velem a földgolyó...mintha a világ elvesztett volna magából egy darabot...

Módosítanám kicsit a kérdést...

-Van-e olyan ember a földön aki ha meghalna,olyan mértékben megrázna,annyira kétségbe esnél hogy gondolj az öngyilkosságra?Vagy csak simán kétségbe ejtene?

Na ilyenem van!Mindenki mondja el a magáét!

1.Anyu,nénikém

2.Sadahiro Mika(nyugi 19 vagyok)

3.Paulo Coelho

Így kapásból...

2010. márc. 8. 22:12
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk ha én meghalnék... ez azért elég nagy veszteség, szerintem simán öngyilkos lennék, amikor rájövök, hogy meghaltam.
2010. márc. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Fuh,bonyolult egy logika:D
2010. márc. 9. 17:22
 14/22 anonim ***** válasza:
ha tesóm meghalna egyből megtenném mert nekem csak ő van!!!!!! :'(
2010. márc. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
=)
2010. márc. 9. 19:10
 16/22 anonim ***** válasza:

így,hogy korrigáltad a kérdést, igen, van: a vőlegényem áll ilyen tekintetben az első helyen, ő a szerelmem, a legjobb barátom, a társam az életben, a jövőm, leendő gyermekeim apja

a második helyen a kisöcsém áll, mert ő az egyetlen testvérem, akivel nagyon szeretjük egymást és én úgy szeretném leélni az életem, hogy figyelemmel követhetjük egymás sorsának alakítását és támaszai lehetünk egymásnak a nehéz időkben vagy épp együtt örülünk

a harmadik helyen állnak a szüleim, utána pedig a nagyszüleim, mivel, bár nehéz kimondani, de szeretteim közül az ő haláluk időpontja a legközelebbi (legalábbi ennek így kellene természetesnek lennie)...próbálkozom már előre elfogadni a gondolatot, készülni rá, de ilyesmire nem lehet felkészülni...


21/L

2010. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem régen halt meg a kedvenc együttesem dobosa, de fel sem ötlött bennem, hogy öngyilkos leszek.

Az egyetlen, aki miatt megtenném, az a barátom. Túl sokat jelent ahhoz, hogy tudjak nélküle élni..

2010. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha anyám meghalna végre annak nagyon örülnék, apám már meghalt szerencsére.


Borzalmas családban nőttem fel.


Bocs. Szerintem nem létezik olyan személy, aki miatt érdemes megölni magad.

Gondolj csak arra, hogy például a szerelem esetén több igazi van, hiszen sokan többször is házasodnak.

Sok ember pótolhatatlan űrt hagy maga után, ha elmegy, de léteznek hozzá hasonlók, csak meg kell őket találni.

2010. márc. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Nem kell "bocs",megértelek.Mindenki más,van aki a rosszabbat van aki a jobbat kapja ezen nem lehet változtatni.Azt csak a Halál teheti meg.

Nagyon különbözőek a válaszok,de abban egyet értek hogy nincs értelme öngyilkosságot elkövetni senkiért se.

2010. márc. 10. 20:51
 20/22 anonim válasza:
családtago kivül senki miatt!!!Egyébként a fiam miatt még meg is kinoznám magam elötte!
2010. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!