Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs életkedvem, mit tegyek?

Nincs életkedvem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és egyszerűen nincs kedvem élni. Tényleg, egy okot nem tudnék felsorolni, amiért érdemes lenne. Sokat stresszelek a jövőmön, az egész életet egy átoknak tartom, nem ajándéknak, rettentően elégedetlen vagyok a külsőmmel, barátom sem volt még, bár lett volna rá alkalmam, de aztán mégsem jött össze.

A családommal is sokat veszekszem, sokszor bántom őket, ezáltal utána olyan dolgokat vágnak a fejemhez, amitől úgy érzem, tényleg jobb lenne nekik nélkülem.

A barátaimat sem tudom, szeretnek-e igazán, egy embert nem tudnék mondani, akire mindig számíthatok.

Kifejthetném bővebben is, de röviden ennyi, igazából nem tudom, milyen választ várok, de már senkihez nem tudok fordulni, nem tudom mitévő legyek,hogyan legyen életkedvem...



2015. okt. 3. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Amit csak akarsz.
2015. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ha kifejtenéd bővebben akkor én szívesen meghallgatom :)

De egyébként találj valamit amit nagyon szeretsz csinálni, és csináld azt. Előtted az élet, próbálj ki minél több dolgot, és itt most olyanokra gondolok, hogy sport, hobbik, zene, művészet akármi ami érdekel. Mit szeretnél majd tovább tanulni?

2015. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
83%
Mindegy mit mondanék, semmi sem lenne jó, mert az ember ilyen, ha megzuhan. Szimplán csak azt kell megértetned magaddal, hogy nem mások és nem a körülötted fennálló helyzetek döntenek, hanem te. Ez most egy szar időszak, semmibe sem tudsz megkapaszkodni, semmi sem számít, semmit sem akarsz, semmi sem jó. Nem ilyenkor kell a kezedbe venned mindent, mert rossz irányba indulsz a dolgaiddal. Akár holnap, akár egy hét vagy egy hónap múlva, de biztosan lesz egy olyan rövidke pillanat, mikor nem fognak ezek a dolgok bántani, és abban a pillanatban, hogy ezt érzed fogj meg mindent, ami le akarsz taszítani az életedről és dobd el a fenébe, mert nincs rá szükséged. Nincs arra szükséged, hogy mások miatt érezd magad rosszul, miattuk lásd magad kevesebbnek, hogy elégedetlen legyél azzal, ami a tükörben néz rád, mert ezek a dolgok szépen odaszögeznek egy ilyen állapothoz, és pontosan azt érik el, hogy ne láss semmiféle kiutat. Erre tényleg nincs szükséged. Amint képes vagy hátat fordítani nekik fel fog előtted sorakozni milliónyi olyan dolog, lehetőség, pillanat, amiben úgy lehetsz önmagad, hogy egy pillanatig sem fogod magad semmi miatt rosszul érezni.
2015. okt. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ebből csak külső segítséggel lehet kimászni. A külső segítség, lehet bármi. Egy motiváló film, egy idézet elolvasása, egy személy, egy gyakorikerdesek.hu válasz ;) ..stb. Az egyik legjobb módszer, ha motiváló videókat hallgatsz.

Pl.:

https://www.youtube.com/watch?v=mjzJcjLm-_k&t=106s

https://www.youtube.com/watch?v=e1jpWMGuGxo

2018. febr. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!