Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan iditsátok a napotokat?

Ti hogyan iditsátok a napotokat?

Figyelt kérdés
Most itt a reggeli rutinra lennék kíváncsi :) sulisokéra első sorban. Ha a hétvégi reggeli rutinotokat leírjátok annak duplán örülök :) köszönöm c; ha tudtok téll minden apróságot beleírhattok ;)

2015. okt. 6. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Meghallom az ebresztot a rohadt elet suli. Gyorsan bevagom a konyveket a taskaba zabazok valamit lelotykolom a kepem oltok valami gunyat es megyek suliba mindig 6 percet kesek.

Hetvegente: megebredek ezaz nincs suli thug life yolo swag kiralysag eszek valamit aztan beulok kockulni ha nem baratokkal toltom a napot(aztan minden este a rohadt elet ezt meg kellett volna csinalni)

2015. okt. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

5:45-csörög az óra

6:20-megrémülök, hogy már ennyi az idő és ki is kelek nagy nehezen (általában)

Fogmosás, mosakodás, minimális smink, felöltözés

~7:00: Azt a q*rva megint el fogok késni...


Szombati rutinom kb ugyanez, vasárnap 9 körül ébredek (de mikor hogy) aztán gépezek, reggelizek nekiállok a teendőimnek.

2015. okt. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én a nyelvtankönyvemet olvasgatom, hogy ne írjak olyan sötétségeket, mint "inditsátok" vagy valami ilyesmi.
2015. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat c:

Harmadik váladzolo c; leleget nyugodni xD én nekem is feltűnt h szarul irtam xd

2015. okt. 6. 21:28
 5/11 anonim ***** válasza:
57%

Leleget?

Talán lelegelt?

Ki is lehet ám javíttatni a kérdést, ha rájössz a hibádra... és normális ember megköszöni, ha kijavítják.

Ha már ugye szívességet kérsz itt mindenkitől...

2015. okt. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

7:00 - ébredés. A telefonom az íróasztalon van, ki kell kelnem az ágyból ha nem akarom, hogy ordítson. Tökéletes megoldás. Próbáljátok ki. Ugye mindenkinek ismerős, hogy reggel meghallja az ébresztőt és az első gondolata: "még öt percet." vagy "de nincs kedvem ehhez a naphoz". Ebből lesz aztán a lustaság és a szundizás. Én szinte amikor kinyitom a szemem, már talpon vagyok és offolom az ébresztőt.. Gondolkodni nincs időm közben, olyan gyorsan történik. Utálom az ébresztőm hangját.. :D

Ezután főzök egy kávét (nem függőség, fel tudok nélküle kelni - volt már rá példa), de jobban esik a folyékony cucc reggel, mintha szilárd reggelit fogyasztanék. Közben megmosakodom, felöltözöm.

Bepakolom a tankönyveket, kaját. Kávézás közben általában gyorsan átolvasom a tananyagot. Aztán próbálom elképzelni milyen jó dolgok történhetnek velem a nap folyamán. Apró dolgokra kell itt gondolni, de általában be is következik jó pár.. Ha reggel pozitív dolgokra gondolsz, a nap folyamán is azokat fogod észre venni. Sokszor nem volt kedvem reggelente ilyenekkel az időt elcseszni, feleslegesnek tartottam. Aztán volt, hogy az egész napom sz*rul sikerült. De amikor pozitívan állok hozzá általában pozitív is lesz.

7:40 körül zenét hallgatva elindulok gyalog a suliba, kb negyed óra séta.


Reggel megpróbálok minden erőmmel nem az iskolára koncentrálni. Ha erre koncetrálok, stresszelek és elcseszem a napomat. Soha nem agyalok már azon, mi rossz történhet. Ha mégis agyalok, akkor is csak pozitív dolgokat veszem számításba..

2015. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6:00 csörög az ébresztő. Elmegyek pisilni, odarakom a vizet teának

6:08-6:45 megiszom a teát közben gépezek(néha megiszom a teát, közben kakilok)

6:45-6:50 felöltözök

6:50-6:55 gépezek, elbúcsúzok a macskámtól, majd elmegyek

2015. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

5:20kor kelek.

elmegyek a fürdőbe

smink, felöltözök.

ebédelek (igen, reggelire eszem az ebédet mert 2-3-ra érek haza. és napközbe legalább nem leszek éhes, nem eszek szarokat. (liszt))

elindulok 6:20 körül


előző nap bepakolok és előkészítem a ruhámat

2015. okt. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A biológia oktatás nagyon alacsony színvonalon lehet ha valakinek a liszt az káros, vagy szar...
2015. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor értem ha lisztérzékeny, de nem tudom felfogni hogy ebédelhetsz reggelO.o Én is 3-fél5 re érek haza aztán mégis akkor ebédelek és viszek magammal kaját amit ehetek. Semmi pénzért nem ebédelnék reggel:D
2015. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!