Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan iditsátok a napotokat?

Ti hogyan iditsátok a napotokat?

Figyelt kérdés
Most itt a reggeli rutinra lennék kíváncsi :) sulisokéra első sorban. Ha a hétvégi reggeli rutinotokat leírjátok annak duplán örülök :) köszönöm c; ha tudtok téll minden apróságot beleírhattok ;)

2015. okt. 6. 20:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem sulis de azét leírom.

Kb 10-11 óra körül elkezdek ébredezni, de erőt veszek magamon és vissza alszom kb délig. Ekkor már tényleg nem tudok tovább aludni mert megy a nagy harangozás délben. Kézbe veszem a tabletem megnézem mi van facebookon, meg gyikon, beszélek egy két emberrel messengeren. Felkelek mosakodás, ilyesmi, kajálok , néha benyomok egy kv-t vagy energia italt. Kettőkor fogom magam lesétálok a melóhelyre, fél tizenkettőig nyomom az ipart. Hazasétálok zuhany, kaja ha éhes vagyok , aztán fekvés , filmnézés , face , gyik...stb aztán beájulok 3 óra felé. Közben meg bedilizek hogy ennyiből áll az életem. Ja még néha elmegyek bicajozni ha mondjuk felébrednék 10 kor és kedvem is van hozzá meg az idő is olyan.

2015. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!