Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Unom az életem. Hogy "dobjam"...

Unom az életem. Hogy "dobjam" fel?

Figyelt kérdés

Van pár barátom, de velük nem tudok elmenni sehova se...

Szerelmem is van, de vele heti 1x, max 2x találkozok.

Minden nap itthon döglök. Már unom. Semmi hobbim... Nem mintha érdekelne bármi is.. Nincs érdeklődésem semmi iránt :(

Hiányzik, hogy néha valakivel dumáljak egy jót. Barátaim közül is csak 1-el tudok mindent megbeszélni, meg hát ugye a párommal.

Szeretnék baromságokat csinálni, mint a korombeliek(nem halál részegre ivás meg ilyenek, hanem olyan őrült dolgokat..)


ja, és 15/L vagyok.


2010. márc. 15. 20:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
CUCU VAGY?:D
2010. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

A horgolás tök jó. :D Ha lenne két percem leülni én is szívesen csinálnám.

Találj valami kreatív hobbit magadnak: horgolás, kötés, keresztszemezés, batikolás stb... modellezés, kirakózás, vagy egyszerűen csak olvasgass. Nyelvet nincs kedved tanulni? Amikor nekem nem volt párom összehoztam két nyelvvizsgát. :DSzerezz be valamilyen kisállatot. Vagy sportolj. Még ha lusta is vagy kimenni a szabadban, tölts le egy dvd-t és hajrá! Nincs valahol konditerem a közelben? Én most a csoporttársakkal járok "gyúrni". Pedig nem vagyok az a mozgós típus, de tök jó dolgok vannak és szívesen csinálom.

2010. márc. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Még nem tudom, mit fogok csinálni...

21:00: Szerintem nem gáz. Bár nekem nem kedvencem az olvasás :)

2010. márc. 15. 21:04
 14/15 A kérdező kommentje:

20:59

Írtam neked :)

2010. márc. 15. 21:10
 15/15 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel
2010. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!