Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jogos volt ez, szerintetek?

Jogos volt ez, szerintetek?

Figyelt kérdés

Tablófotózás volt(ált.isk.).És 1 héttel ezelőtt az osztályfőnököm(of.) mondta,hogy szerdára vigyen blúzt,aki tud.Hoztak is sokan,kiválasztottunk egy lilát(jelzem fekete-fehér tablónk lesz),ami mindenkire jó volt.Most hétfőn mondta,hogy ne az a lila felső legyen,mert az ugyanolyan árnyalatú,mint a fiúké.Azt is mondta,hogy aki tud,az ismét hozzon blúzt.Hát én mondtam,hogy oké,hozok.Mondtam anyámnak is,hogy megígértem,viszek szerdára blúzt osztályfőnöki órára.Anyám a nyakláncot is beakarta velem küldetni,de én nem akartam bevinni,mert tudtam,hogy az nem kell.És elmentem ismerősömhöz,addig anyám telefonált az egyik szül.munkaközösség tagnak,hogy vigye be a blúzt azzal a nyaklánccal.Aztán ugye eljött a szerdai nap,osztályfőnöki óra,készülődés.Kérdezi az of.,hogy "hol a blúz?",hát mondom majd az a bizonyos szül.munkaközösségi tag hozza.Hát ő azt már nem fogadja el,akkor másik blúzban kell fotózkodnunk.Hát jól leb.szott az of.,és mindez anyám hülyesége miatt!Mert hogy ő mindent elakart intézni.Aztán a fotózáson is,mikor én kerültem sorra,mondtam,hogy segítsen felrakni a nyakláncot(ez nem az én nyakláncom),erre meg elkezdett szidni,mondta,hogy micsoda egy megátalkodott egy leány vagyok,meg minden ilyesmit mondott.Szerintem ez egyáltalán nem volt tőle jogos,de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre!!

És lesz egy ilyen táncos rendezvény is,aminek ugye szintén az én oszt.főnököm rendezi a listáját most,mert aki elvileg rendezné most betegszabadságon van egy műtét miatt,3 hete.Hát ugye,a kedves osztályfőnök itt is közreműködött,a szülői értekezleten megkérdezte a szüleinktől,hogy feliratnak-e bennünket erre a rendezvényre,NEM MI DÖNTHETTÜNK!!Minket SENKI SEM KÉRDEZETT!Állítólag engem nem iratott fel anyám,de MÉGIS OTT VAGYOK A LISTÁN!!Hogyan kerülhettem oda,ki iratott fel?:S a kézirás az osztályfőnökömé,a dolgozatokat kézzel írja és lefénymásolja,ezért is tudom..:S most akkor ki írt oda engem?És ha az oszt.főnököm lehetett,akkor miért csinálta?Kiakar cs.szni velem?:( pedig bírtam..:S


2010. márc. 18. 21:33
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs a hosszú kérdés magyarázatért..:S
2010. márc. 18. 21:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyforma pólóban voltatok a tablófotózáson? Szerintem kicsit hülye ötlet. Az osztályfőnököd egy szemét boszorkány (csak úgy, mint az enyém, utál minket), szerintem szólj neki, hogy a Te neved húzza ki, ha meg ne húz ki, akkor beszéljenek vele a szüleid =)
2010. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja és aztán elfelejtettem leírni,hogy ez az isteni drága osztályfőnököm azt mondta,hogy beszéljek az állítólagos szervezővel,aki most betegszabadságon van...hát jó,ott a telefon,dehát beteg volt,könyörgöm..most akk hogy beszéljek vele,szegénykével,zaklassam a munkájával,vagy mi?:S
2010. márc. 18. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a telefont az ofőnek kéne intézni =S Ő ismeri a kollégáját.
2010. márc. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Tipikus van sapka - nincs sapka. Egyik ezért ordítja le a hajad, másik azért. Nincs értelme fontosnak tekinteni őket :)
2010. márc. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tipijus tini hiszti
2010. márc. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tipikus felnőtt válasz-_-"
2010. márc. 21. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!