Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tetszik ennyire pár...

Miért tetszik ennyire pár fiú? Miért nem lehetek normális? Miért ver az isten ennyire?

Figyelt kérdés
21 vagyok, 14 éves koromtól 19 éves koromig heteronak hittem magamat, de 19 évesen rájöttem hogy tetszik egy pár fiú is. és ez az érzés egyre csak nő, és sehogy nem tudom leállítani. egyre jobban úgy érzem, ez a dolog bekebelez engemet, és elpusztítja a még megmaradt normális énemet. mit tegyek?? egy ideig küzdöttem ellene, de már gyenge vagyok elfáradtam, és néha már mondom is, hogy nem akarom elveszíteni ezt a dolgot, de tudom hogy ez nem helyes. szerencsére eddig még nem léptem a tettek mezejére és nem is akarok. mit tegyek??
2010. márc. 25. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

most ennyiből amit leírtál nem derül ki minden:

-vagy biszex vagy

-vagy meleg vagy

-vagy hetero és csak azt hiszed hogy meleg vagy.

2010. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Még sosem voltál nővel? :)

Nem bántásból csak kérdezem :)

2010. márc. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
szia, még nem voltam nővel. eléggé nehezen ismerkedem, sajnos kicsit félek a kapcsolatoktól. ezért kevés a barátom is:(. mit írjak még le?
2010. márc. 25. 01:49
 4/12 A kérdező kommentje:
lehet csak bebeszélem magamnak, hogy tetszik pár fiú?
2010. márc. 25. 01:49
 5/12 anonim válasza:
30%
szerintem bebeszéled magadnak.. szexszelj egy jót.. és máris elmúlik ez a kétely...hidd el..
2010. márc. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
71%

ma 01:46-es vagyok

Én is így voltam vele azthittem hogy ilyen vagyok de tévedtem. eleinte nagyon féltem énis és nagyon nehezen ismerkedtem de 1 év próbálozások után összejött egy 7 hónapos meg egy jelenleg is tartó 4 hónapos kapcsolat :)

Énis megnézek pár fiút de ez nem azt jelenti hogy meg is kívánom hanem olyan mint ahogy a nők is megnézik a nőket hogy húú dejó lenne ilyen formás segg vagy cickó :P

Így a fiú is szerintem megnézheti a másik fiút nincs abba semmi ha tetszik neked egy fiú csak ha vonzódsz hozzá akkor már van a baj legalábbis nekem nem baj mert nincs a melegekkel bajom addig amig nem elöttem vagy velem csinálják :)

2010. márc. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát köszi, remélem tényleg ez van velem is. csak sajnos nálam kicsit többről van szó, mint csak megnézek valakit, és azt mondom, hogy ilyen akarok lenni...
2010. márc. 25. 02:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam és sajnos küzdök vele a mai napig is. Annyi különbséggel, hogy volt szex is. Ami nem biztos, hogy okos döntés volt. Szal csak azt akarom, mondani, hogy ne rágódj sokat ezen a problémán. Próbálj meg csajozni aztán majd úgyis alakulnak a dolgok. De, ha sokat foglalkozol vele becsavarodsz és "bekebelez" a gondod.
2010. márc. 25. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tisztultak le számodra ezek a dolgok. Nincs ezzel semmi gond, elnyomni semmiképpen sem szabad az érzéseket, akár "elfogadottak", akár nem. Ez kb. olyan dolog, mint amikor pályaválasztás elé kerül az ember, és nem tudja még, hogy vegyészmérnök vagy karikaturista legyen-e. Utóbbiról azt állítják, hogy nem lehet belőle megélni, de ha az tetszik, nincs értelme a másikat erőltetni, mert megfojt a kényszer. Ne görcsölj! Barátaid, barátnőid úgyis lesznek, csak idő kérdése, hogy ráakadj a megfelelő körre, ahonnan kikerülhetnek :) Minden jót!
2010. márc. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem szolnoki vagy véletlenül?:D:D

Amúgy én ilyen esetben csak a lányokra figyelnék.

2010. márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!