Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért tetszik ennyire pár...

Miért tetszik ennyire pár fiú? Miért nem lehetek normális? Miért ver az isten ennyire?

Figyelt kérdés
21 vagyok, 14 éves koromtól 19 éves koromig heteronak hittem magamat, de 19 évesen rájöttem hogy tetszik egy pár fiú is. és ez az érzés egyre csak nő, és sehogy nem tudom leállítani. egyre jobban úgy érzem, ez a dolog bekebelez engemet, és elpusztítja a még megmaradt normális énemet. mit tegyek?? egy ideig küzdöttem ellene, de már gyenge vagyok elfáradtam, és néha már mondom is, hogy nem akarom elveszíteni ezt a dolgot, de tudom hogy ez nem helyes. szerencsére eddig még nem léptem a tettek mezejére és nem is akarok. mit tegyek??
2010. márc. 25. 01:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Sia. Nem, nem szolnoki. Köszönöm a bíztató válaszokat. én szexet nem akarok, megpróbálom elnyomni magamban ezt teljesen. Lehet ideje lesz tényleg becsajozni, és talán akkor elfelejtem a fiúkat. amúgy nem olyan könnyű, hogy ne figyelj oda rájuk, ha egyszer van szemed:P
2010. márc. 25. 15:59
 12/12 anonim ***** válasza:

helló

egy kérdés.

magát a szexet, vagyis a közösülést megkívánod, amikor azt a pár fiút meglátod, úgy érzed a hormonjaid beindulnak?

ha nem, akkor "no problemo" :D

és valószínűleg egy kis irigység lehet benned az ő külsejüket nézve, maga az irigység nem jó, azt is tudd azért.

üdv

25/F

2010. ápr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!