Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnál (vissza) ha...

Mit csinálnál (vissza) ha visszamehetnél az időben? Mit mondanál az akkori énednek?

Figyelt kérdés

#gondolkozó
2016. márc. 25. 13:29
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Mielőtt elhagyod ezt a világot, nem-e akarsz tenni valamit azért, hogy kevesebb rossz ember legyen a Földön? A démonjaidat nem-e kéne más démonok felé irányítani? Talán nem-e lenne jobb, ha egy-két gonosz emberrel kevesebb lenne, akik úgyis csak kárt okoznának, ahogy eddig is tették egész életükben? Nem kéne-e inkább nekik menniük mint neked? Én azt mondom, hogy nem. Soha nem bánts senkit. De ha mégis valakit muszáj eltüntetned a színről, akkor az ne egy ártatlan áldozat legyen, hanem egy olyan személy, aki nélkül csak jobban jár mindenki, aki csak szenvedést hozott/hozna másokra.
2016. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
De ismétlem, soha ne tegyél ilyet!
2016. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Ezért leszek nagy eséllyel én a kiszelektálódó selejt.
2016. márc. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy érted a kiszelektálódást. Ha magad szelektálod ki, és nem szolgáltál rá, akkor az rosszabb, mint ha egy olyan szelektálódna, aki, aki rászolgált (és a későbbiek során is rászolgálna). Soha ne ölj meg senkit. De ha mégis, akkor az olyan legyen, aki jobban rászolgált, mint te.
2016. márc. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 MARCI1101 válasza:
Azt, hogy figyelmeztesse a hatóságokat az eljövendő terrormerényletekről.Ja és hogy hagyja meg a Trabantját a papa.
2016. márc. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Lottó számokat, egyértelmű :D
2016. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 YinSu válasza:

Nekünk is nagyon nehéz volt kicsinek, mély szegénységben éltünk családsegítőben laktunk, Anya egyedül 'tartott el' hármunkat. Aztán később is voltak gondok, 19 évesen megerőszakoltak...


Rengeteget gondolkodtam azóta ezen. Hogy mit tennék máshogy. De arra jutottam, hogy semmit. Mindennek oka van

És ha az a lényeg, hogy tanuljon belőle az ember. Volt egy boldog időszakom is, és jó visszaemlékezni. Most pedig 2 csodálatos kislány anyukája vagyok. Ha változtatnék a múlton, nem itt lennék, nem így. Párommal 6 éve találtunk egymásra, de már 18 éve barátok voltunk. Ha akkor valaki nekem azt mondja, hogy egy család leszünk, hókon nyomom, az tuti :-)

És nincsenek sztereotípiáim. Tudom, hogy ennek is vége lehet bármikor. De a megélt boldogságot senki nem veheti el. De úgy látom azoknak, akik nélkülöztek, rosszak voltak a családi, baráti kapcsolatai, jobban tudnak örülni kis dolgoknak.

Mindig kell a mélység, hogy aztán érezd a különbséget, hogy most a magasban szállsz. Ha mindig a topon van az ember, akkor.is egyre magasabbra vágyik, mert nem veszi észre, hogy ott a kezében a boldogság, csak ő nem tud örülni neki...

2016. márc. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Tom Benko ***** válasza:
Semmit. Távolról figyelném magam, és igyekeznék minél többet megjegyezni, frissíteni az emlékeket. Esetleg leülnék magammal játszani, jó lenne kicsit megint gyereknek lenni.
2016. márc. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 mi a fene válasza:
Tanulj, ne legyél tekintettel senkire,csak magaddal törődj.
2016. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Csak ezt: TANULJ!!!!! ÉS NE ADD FEL!!!
2016. márc. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!