Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálnál, ha az orvosok...

Mit csinálnál, ha az orvosok azt mondják, hogy már csak 1 napod van hátra, és gyógyíthatatlan beteg vagy?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 18:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én 1 nap alatt fel sem tudnám fogni... :S
2010. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudom, van olyan hogy csak 1 napod van hátra? Annyira későn észlelni egy betegséget... De persze lehetséges, csak nagyon ritka!

Mindenkinek elmondanám a véleményem aki eddig megbántott vagy fájdalmat okozott, elmondanám az illetőnek akit szeret hogy szeretem (ez most elég hülyén hangzott :$), minden szerettemhez elmennék és megszeretgetném, kipróbálnék mindent amit eddig terveztem!

Talán berúgnék, hogy elfelejtsek mindent végre, és békében haljak meg.

De remélem nem lesz alkalmam ezeket megvalósítani!


Ugye Neked (a kérdés kiírójának) nem mondták meg hogy csak 1 napod van hátra? Ugye nem??? :O

2010. ápr. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem dehogyis =D én ugyan rettegek a haláltól, ám nincs 1 napom hátra, de ha lenne akkor elfogadnám, hogy jó-jó ha nincs mit akkor nincs mit...

amúgy szépek voltak a soraid:) hát ha menni kell, menni kell, nem?

2010. ápr. 4. 18:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Feltenném még 20x ezt a kérdést.


Na és akkor mit csinálnál, ha az orvos azt mondaná, hogy 1 napja szerette volna közölni veled, hogy már csak egy napod van hátra?

2010. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát én mondjuk összetörnék lelkileg... ha valamit elkellene mondani, akkor azért körömmel és foggal harcolok, hogy eljusson az üzenet...!
2010. ápr. 4. 19:01
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
hát én mindenkitől elbúcsúznék aki megérdemli, megölném azokat akiket rühellek h ne rontsák tovább a levegőt..gyorsan dugnék vmi jópasivalXDXD h boldogan haljak megXD kipróbálnám az lsd-tXD éss őő most nem jut eszembe semmi más:D
2010. ápr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
jó boldogan meghalni, mi?:D
2010. ápr. 4. 19:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

én csak annyit mondanék mindenkinek, hogy még találkozunk, és nem lenne olyan dolog, amiről azt gondolnám bárcsak megtettem volna, de rosszat nem csinálnék senkivel, még ha meg is érdemli, és pont azért, mert mindenki megkapja a neki járó díjat.

üdv

25/F

2010. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
igazad van, utolsó, mindenki megkapja... de még az is akinek nem kellene =(
2010. ápr. 4. 19:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Először a családomnak elmondanám, hogy mennyire szeretem őket. Bemennék a suliba, kiosztanék mindenkit, aki megérdemli, elmondanám Neki, hogy mennyire szeretem, és hogy milyen hülyeséget tettem miatta. Utána öngyilkos lennék. Már tök mindegy lenne. :|
2010. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!