Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Haverom lámpalázas, mondták...

Haverom lámpalázas, mondták neki, hogy nevezzen egy solo énekes kategóriában, de fél nevezni, fél, hogy beég. Meghallgatnátok őt és leírnátok véleményeteket?

Figyelt kérdés

Szerintetek beégne? Szerintem nem de rám nem hallgat!

http://www.youtube.com/watch? V=TXk7zNci2XA


2010. ápr. 20. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jo. Nagyon jo szerintem. De ne induljon a megasztarba... Mashogy, mashol. Ne csinaljanak mar belöle is divatmajmot.
2010. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát, nem olyan Megasztárban indulós fajta. Ez a veszély nem fenyegeti.:)
2010. ápr. 21. 21:06
 13/13 anonim válasza:
Amikor elolvastam a kérdést, nem hittem volna, hogy ilyen jó lesz!!! Nagyon tetszik! Ha netalán zongorista vagy szintis kellene...öhmöhm.. nah jó csak viccelek, a lényeg, hogy szerintem nagyon jó és amint látom ezt nem csak én gondolom így.:) Stílusos, bravo
2010. okt. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!