Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Régeben több lánnyal is jóban voltam, de mintha ezekből már semmi nem lenne. Ha odamegyek hozzájuk, mind kedvesek, de pár mondatnál többet soha nem beszélünk, mindig úgy érzem csak a terhükre vagyok. Van egy lány, melettem ül, látszólag jóban vagyunk, de ha hívom büfébe vagy akár csak sétálni a folyosólya, soha nem jön, ő viszont egyre jobb barátságban van azokkal is, akik velem már nincsenek, együtt van velük mindig engem viszont sehova nem hívnak. Lehet, hogy velem van a baj, na de akkor miért nem mondja meg, ahogy régebben is mindent megbeszéltünk? Egy lány van, akit ényleg a barátnőmnek tudok nevezni, és mikor ő most egy héten át beteg volt, rettenetesen egyedül éreztem magam. A többiek mintha nem értenének, de nem tudomeldönteni, hogy ők vagy én változtam meg ennyire. :(

L/14

Bocs a helyesírásért...


2010. ápr. 24. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Próbáld meg követni őket, mit csinálnak meg stb. :)

És ha nem érdeklődnek irántad, keress más barátokat.

Én is ezt tettem.

15/F

2010. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Éppen ezt nem szeretném. Követni őket és olyan lnni mint ők.
2010. ápr. 24. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg más osztályokban olyan kapcsolatot létesíteni esetleg olyan csoportocskába szerveződni, ahol szívesen lennél, jól éreznéd magad és kiönthetnéd a szíved. De ha azok a lányok nem foglalkoznak veled, enged el őket, mert értelmetlen lenne a nyomukba szegődni... Ha ennyire izék, akkor nem érdemelnek meg. Lehet, hogy te különb vagy náluk... Amúgy is, kamaszodsz, most mindenki áteshet egy ilyen szituáción. Velem is megvolt ugyanez, csak engem már szinte bántottak.

Lényegében... becsüld meg azt a lányt, akit a barátnődnek tekintesz. Minden barát kincs.

2010. ápr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én teljesen ugyanígy érzem magam:(tényleg,tök ugyanez van velem is.ha gondolod,beszélgethetnénk:)

15/L

2010. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

rendben, beszélgessünk :D

szia, hogy vagy?

2010. ápr. 25. 20:46
 6/9 anonim ***** válasza:

20:06-os vagyok:)

szia:)hát most egész jól vagyok.te?milyen napod volt?

2010. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekem is :D

Kivéve a vége, az kissé lehangolt, de annak nincs ehhez köze :D

2010. ápr. 26. 21:00
 8/9 A kérdező kommentje:
Márint, nekem is egész jó napom volt
2010. ápr. 26. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor emberileg valami gáz van veled:S

bocsi de ez az igazság.

én idáig ami társaságba mindenhol barátokat szereztem igaz 1-2 ellenséget is.

légy nyitott és jó mumorú meglátod követni fognak és lessznek barátaid:)

2010. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!