Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkitől azt kapom, hogy...

Mindenkitől azt kapom, hogy hasztalan vagyok és fölöslegesen élek, mert mindent elrontok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 20:10
 1/1 anonim válasza:
Hogy az Úristennben fordul valakinek az eszébe, hogy valaki ilyet mond egy,, szerettének,, hát ne haragudj, de ez egy picit fura. Én sem vagyok egy tökéletes ember, én is sok mindent elron tok, viszont nekem ilyeneket soha senki nem mondana. Ne keseredj el ez az első. Ha te már úgy állsz a dolgokhoz hogy úgyse fog sikerülni, akkor elrontod. Figyelj oda jobban, amit épp csinálsz. Jahh meg tanulj, kérdezz... Nekem beszokott válni
2016. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!