Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, túl szégyenlős...

Mit csináljak, túl szégyenlős vagyok?! :S

Figyelt kérdés
Jövőre sportolok és edzés után zuhanyozni is kell.Én nagyon szégyenlős típus vagyok.Ez ellen mit lehet tenni? 15/L
2010. ápr. 29. 22:25
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Kötelező nincs csak tényleg duma.Jogodban áll nem levetkőzni és tényleg használj akkor törlőkendőt.Semmire sem kényszeríthetnek,és ugyan már hogy ellenőrizi le hogy tusoltatok,mert be nem mehet hozzátok ilyenkor mégse,az kicsit perverz lenne tőle.


De milyen sport lesz?ez engem is érdekel

2010. máj. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Kötelező nincs ez csak etetés és fenyegetés a diákok fele!A tanácsok amiket kaptál jók.A suli ill öltöző,zuhanyzó nagysága és száma engem is érdekel és a sport is,írj ha tudsz.
2010. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nem kötelezhetnek erre és a legtöbb csaj sem szeret meztelenkedni,de szerintem is nedves törlőkendőt használj.
2010. máj. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
röplabda lesz.új suliba megyek,új ismerősök,szval egyszer láttam a zuhanyzót,asszem 2-3 zuhanyzó van az öltöző nagy és több van belőle.ezért is nem merek a tanárnak visszaszólni mert h jó benyomást kellene tennem,ugye új leszek.
2010. máj. 3. 11:54
 15/33 anonim ***** válasza:

2-3 zuhanyzó nem elég az össze lánynak,és tényleg nem mehetnek be az öltözötökbe az edző,nem ellenőrizehet le benneteket,de tényleg használj törlőkendőt,zuhany ellen.De szerintem lesz még elve olyan csaj aki szintén nem akar más előtt levetközni.


Van elválasztófal a zuhanyzóknál?


-Ha igen akkor ha a leghátsót használód ott nem lát senki,magad köré tekersz egy nagy törcsit és csak a zuhanyzóban amikor már beállták veszed le.


Nem mondtam,hogy visszabeszélj,de ha téged zavar ne alázkodj meg csak azért,hogy jó benyomása legyen rólad.


Vegyes lesz az osztályod,vagy csak csajok lesztek?


De tényleg olyan hogy kötelező nincs,minden esetre készülj fel,vigyél hosszú törölközőt magaddal és törlőkendőt az első nap majd magaddal.

2010. máj. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ne alázkodj meg,mindig ki lehet találni valami megoldást.


A tanár honnan tudná meg,hogy zuhanyzol v. nem?

Gondolom nem fog az öltözötökbe menni,hogy titeket nézen tusoláskor v. öltözéskor.Az kicsit furcsa lenne.

Kitől hallottad hogy ott zuhanyozni kötlező?

Régebben minket is szívatak ezzel és volt 2 tusoló lepukkanva,ne nem is volt az egész igaz.


Ha bunkozna veled,akkor is kulturáltan állj ki magadért,ne hódolj be,én senki kedvéért nem tennék olyat,ami nekem megalázó,vagy kellemetlen,főleg ha nem szükségszerűú.

2010. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
volt osztálytársam,aki már oda jár mondta h nála még tesin is kötelező lezuhanyozni.
2010. máj. 4. 15:00
 18/33 anonim ***** válasza:
olyan hogy kötelező olyan nincs és tényleg 2 zuhanyzó nem elég 5 emberre sem
2010. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Senki sem szokta leellenőrizni tényleg az embereket,hogy zuhanyoznak vagy nem,de ha van elválasztó fal akkor menj a leghátsóba,egyébként lehet más csaj sem akar majd zuhanyozgatni.
2010. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Dehogy kötelező,senki sem kényszeríthet rá,max bőrtőnben van olyan hogy kötelező.Ezekkel csak dobáloznak az edzők,ha téged zavar,engem is zavarna egyébként akkor úgy is megtalálod a kiutat,nézd átöltözni is alig 5 perc szokott lenni,hogy tudna fél osztálynyi lány 3 zuhanyzónál 5 perc alatt lezuhanyozni.
2010. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!