Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, túl szégyenlős...

Mit csináljak, túl szégyenlős vagyok?! :S

Figyelt kérdés
Jövőre sportolok és edzés után zuhanyozni is kell.Én nagyon szégyenlős típus vagyok.Ez ellen mit lehet tenni? 15/L
2010. ápr. 29. 22:25
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ne félj tőle,ha nem akarod nem is kell.
2010. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
köszönöm az összes választ,mindenkit felpontoztam.majd kiderül lesz e rajtam kívül más olyan lány,aki olyan mint én. de lehet a végén még én szokom meg és nem érdekel.köszi a jó tanácsokat!:)
2010. máj. 5. 17:09
 23/33 anonim ***** válasza:

Szerintem ne izgulj előre,de tényleg ha nagyon nagy gátlást váltana ki belőled,akkor ne tedd,tapasztalatból mondom.

Tényleg nem szokták az embereket a tornatanárok ellenőrizgetni,és gondolom hogy van elválasztófal,szóval ha minden kötél szakad akkor a leghátsót használd,de kényszer tényleg nincs,nem tehetik meg,az visszaélés lenne.

Meg ez a 3 tusoló nagyon kevés.Azt is csinálhatod,hogy bemész mintha zuhanyoznál,meg ereszted,a leghátsóhoz mész és igazából nem csinálsz semmit.Meg nyugodtan az eljén ha jó fejek a lányok,akkor nekik is elmondhatod,nem fognak szemétkedni veled és nem fognak bekeverni.Majd a helyzet úgy is hozza a dolgokat,de készülj fel minden lehetőségre és akkor a kellemetlenségeket el tudod kerülni.Jó nagy törölköző,ami ápol és eltakar és leghátsó zuhany.


Van elválasztó fal?-ezt azért nyomozd ki.

Mert az tényleg nagyon ciki ha még az sincs és szószerint egy csomó pucér csaj zuhanyzik egyszerre,az lexbis lenne.


De tényleg a csajok többsége nem szeret más előtt levetkőzni,főleg,hogy egymásnak is idegenek lesztek először.

2010. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jó társaság lesz és valahol függönyös tusi is van már,de fal az mindenhol van,szóval szerintem is marad a hátsó,és ha lesz pár barátnéd akkor majd azokkal mész,már ha te is úgy látod,de csak félelem miatt ne tedd.
2010. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Szia!


Na mi történt veled azóta,csak úgy érdekelne?Mert én is írtam,hogy semmi sem kötelező.Szóval igazak voltak a szóbeszédek v. nem,mert tényleg nem kényszeíthet erre senki sem.Milyen a társaság?Mesélj,a félelmeid elmúltak?Sok suli tusolón tekintetében is nagyon jól felszerelt ám.

2010. szept. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
szia hát még most kezdjük majd el az ilyeneket,h ki megy sportolni. most már elég nyíltabb lettem...tavalyi énemhez képest nagyon sokat változtam.majd írok ha van még vmi.:)
2010. szept. 16. 22:30
 27/33 anonim ***** válasza:

Oké,majd ránézek hogy mi van veled.De nyugi semmi sem kötlező,meg fel is tudtad már mérni szerintem a zuhanyzó állapotát,egy hosszabb törcsi meg ápol és eltakar amikor kell,szóval arról kell csak gondoskodnod.De semmi olyat ne tegyél amit kényszernek érzel,mert visszafelé sülhet el.Velem megtörtént.Majd írd le mi a helyzet.Milyen az osztály v.a csapat amibe kerültél.


De kötlező olyan nincs,még orvosi vizsgálatnál sem,ha nem akarja az ember nem teszi meg,én dokival kapcsolatban jártam így,sőt saját gyerekdokival is el lehet végeztetni a dolgokat.Utóbbit azért írom,mert nem tudom hogy lesz e sportorvsi vizsgálat nálatok.

Minden jót addig is.

2010. szept. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Meg van milyen sportágra mész és heti hányszor lesz?
2010. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
a-a még nem dőltek el az ilyenek..amúgy röpi lenne.
2010. szept. 23. 17:06
 30/33 anonim ***** válasza:
Abban én sajna béna voltam,de milyen a suli,jártál már bennt?Majd írj ha van valami konkrét,haverok vannak már?
2010. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!