Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs életkedvem. Mit tegyek?

Nincs életkedvem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Iszonyú szenvedés minden napom. A suliban is sokat bántanak, valahogy itthon se találom a helyem... A szüleim sokat veszekednek, és valahogy engem is belekevernek mindig. Jó tanuló vagyok, de a jövőmmel kapcsolatban nincs sok tervem még. Nem tudom mi lehet velem. Régen is sokat bántottak, régen is voltak családi problémáim, majdnem meg is haltam egy betegségben is, de felálltam, és pozitívan álltam mindenhez. Én nem sajnáltatni akarom magam, csak segítséget szeretnék kérni. Újra jó kedvű akarok lenni, akit nem érdekel mások véleménye. Mit tegyek? 18 éves vagyok
2017. jan. 4. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Az öngyilkosság remek megoldás! Nem fogsz te senkinek se hiányozni..
2017. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kösd le magad valamivel, találj hobbit, amiért lelkesedsz, és máris eltörpülnek majd a problémák.

Próbáld meg kizárni a környezetet és magadban lenni, megtalálni önmagad újra, hogy mit szeretsz. Menj társaságba, barátkozz olyanokkal, akiknek hasonló a gondolkodásuk, társaságban minden egyszerűebbnek tűnik, és nem rágódsz magadban a jövőn.

2017. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Huh ez kemény. Velem is hasonló a helyzet... Én befogadtam menhelyről 2 kutyát. Mindenki ellenzi a tartásukat a családból ezért csak rám számíthatnak, mert egyedül én szeretem őket. Nagyon jól nevelem őket és barmikor öngyilkosság jutna az eszembe, arra gondolok, hogy szegényeknek fogalmuk se lenne, hogy hová került az az egy ember aki szerette őket és tarsként bánt velük. Ad egy okot, hogy valakit/valamit szeressek és legyen kis értelme az életemnek. 19/F
2017. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zsolt_68 válasza:
Tartozz valahová! Csinálj valamit! Karate, íjászkodás, stb. Valamit, ami tartást ad, társaságot, kapcsolatokat és (valamennyi) fizikai fáradságot! Ez első válaszolóval pedig ne foglalkozz!
2017. jan. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!