Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csúfolnak a hajam miatt?

Miért csúfolnak a hajam miatt?

Figyelt kérdés

Ilyen a hajam: [link]

Annyi különbség van, hogy fele ilyen rövidek a tüskék, és természetes barna az egész. Rohadtul megtetszett és levágattam ilyenre, azóta ezeket a jelzőket kapom.


A divatot magasról xarom le, és elítélem. Hetero vagyok, izmos, sok barátom van akik jófejnek tartanak, és a csajok imádnak, capoeira-zok. Inkább az utcán szembejövő férfiakkal van bajom, amikor rámordítanak ilyesmiket alaptalanul, első látásra, anélkül h megismernének. Miért lehet ez, miért csinálják első látásra, miért nem ismernek meg előbb(mellékesen gondolom, hogy legjobb spanok lennénk)? Mire jó ez az egész? 17f


2010. máj. 11. 17:06
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Én például nem öltöztem soha tűzoltónak, és így nem is gondolták soha, hogy tűzoltó lennék.
2010. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 Ammarilys ***** válasza:
100%

mert ez ivódott bele az emberekbe.amugy ez a haj inkább a vékony emósoknak való.neked,te izomállat,nem hiszem,dehát még nem láttalak.

a capoeira jó dolog ;)

2010. máj. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
de az ilyen dolgok nem a kinézeten dőlnek el, legalábbis a normális emberek körében. Nem? :S
2010. máj. 11. 17:12
 4/48 A kérdező kommentje:
ez egyáltalán nem emos haj hanem visual kei, de köszi mindenkinek :D
2010. máj. 11. 17:13
 5/48 anonim ***** válasza:
képet,de egyébként szerintem jogosan mondják, + az első jól leírta :D
2010. máj. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
harmadik: de aki megismer, annak mindig a lagjobb spanja vagyok, csak azok szarakodnak akik nem ismernek. Nemhiszem hogy jogos lenne... főleg hogy alaptalan.
2010. máj. 11. 17:15
 7/48 anonim ***** válasza:

Láttam én már agyontetovált, piercingezett egyetemi tanárt is, ettől függetlenül teljesen természetes az, hogy ismeretlen emberek kapásból azt fogják gondolni a boltban, hogy na, megint bejött egy köcsög csöves.


És teljesen jogosan, elvégre több csöves mászkál ilyen kinézettel, mint egyetemi tanár. Így 95%-ban mindig igazuk is lesz, ami végülis nem egy rossz arány.

2010. máj. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
Azért mert nagyon ßuzisan áll a hajad.
2010. máj. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

"de az ilyen dolgok nem a kinézeten dőlnek el, legalábbis a normális emberek körében. Nem?"


nem. illetve de.


elvileg persze jól hangzik, hogy ismerjünk meg valakit, mielött véleményt alkotunk róla, csak éppen kivitelezhetetlen. az ember azt áll neki közelebbről megismeri, aki szimpatikus/érdekes vagy akit muszáj. a többivel nem foglalkozik.


ha olyan kinézetet választasz, ami az emberek egy részének nem szimpatikus, akkor ne várd, hogy neki fognak állni megismerni. így maradnak az előitéletek.

2010. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Hát talán, mert ez tokió hoteles haj. Leszünk spanok? XD
2010. máj. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!