Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csúfolnak a hajam miatt?

Miért csúfolnak a hajam miatt?

Figyelt kérdés

Ilyen a hajam: [link]

Annyi különbség van, hogy fele ilyen rövidek a tüskék, és természetes barna az egész. Rohadtul megtetszett és levágattam ilyenre, azóta ezeket a jelzőket kapom.


A divatot magasról xarom le, és elítélem. Hetero vagyok, izmos, sok barátom van akik jófejnek tartanak, és a csajok imádnak, capoeira-zok. Inkább az utcán szembejövő férfiakkal van bajom, amikor rámordítanak ilyesmiket alaptalanul, első látásra, anélkül h megismernének. Miért lehet ez, miért csinálják első látásra, miért nem ismernek meg előbb(mellékesen gondolom, hogy legjobb spanok lennénk)? Mire jó ez az egész? 17f


2010. máj. 11. 17:06
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Ez nem, hogy nem átlagos, egyszerűen nevetséges.
2010. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Milyen ötlet? am a 16:37-es a tegnapelőtt 17:21-es. Csak válaszoltam és jót nevettem :D
2010. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
Ja am nem a 17:21-es vagyok hanem a tegnapelőtt 21:03as :D
2010. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Akkor mi ha nem emo? Nézd már meg..ez a csávó úgy néz ki mint a thból az énekes ha annak lehet nevezni :S
2010. máj. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
a th nem emo csak egy gyenge emo utánzat. a "csávót" meg még véletlenül sem nevezném énekesnek :D Amúgy meg ha jobban megnézed, annak sem emo haja van. Az általában lenyalt és belelóg a szemedbe, annak meg hátra van izélve. Ja meg az emo haj a visual kei gyenge koppintása, csak ti az utóbbit nem ismeritek, de vissza lehet olvasni ;)
2010. máj. 13. 20:42
 46/48 anonim ***** válasza:
B.zis vagy nem b.zis, ez itt a kérdés. És totál az. :)
2010. máj. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 A kérdező kommentje:
olyan nincs hogy b.zis. Van olyan b.zi aki így öltözik, és van olyan aki kopasz és pl rockeresen öltözik. Olyan van, hogy neked nem tetszik, de olyan nincs hogy b.zis :)
2010. máj. 14. 14:44
 48/48 anonim ***** válasza:
háhogynézőki
2010. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!