Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csúfolnak a hajam miatt?

Miért csúfolnak a hajam miatt?

Figyelt kérdés

Ilyen a hajam: [link]

Annyi különbség van, hogy fele ilyen rövidek a tüskék, és természetes barna az egész. Rohadtul megtetszett és levágattam ilyenre, azóta ezeket a jelzőket kapom.


A divatot magasról xarom le, és elítélem. Hetero vagyok, izmos, sok barátom van akik jófejnek tartanak, és a csajok imádnak, capoeira-zok. Inkább az utcán szembejövő férfiakkal van bajom, amikor rámordítanak ilyesmiket alaptalanul, első látásra, anélkül h megismernének. Miért lehet ez, miért csinálják első látásra, miért nem ismernek meg előbb(mellékesen gondolom, hogy legjobb spanok lennénk)? Mire jó ez az egész? 17f


2010. máj. 11. 17:06
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
szerintem tévedsz. Nem régóta ilyen a hajam, előtte sem éreztem magam többnek, sem kevesebbnek, és most sem érzem :D Nincs olyan hogy negatívan feltűnő, ilyen értelemben. Neked nem tetszik, nekem igen, meg lehet hogy másnak is.
2010. máj. 12. 20:57
 32/48 anonim ***** válasza:

Ez EMO-s haj fogd fel. Egy nyomorék divatirányzat maradéka. Attól, hogy te nem így gondolod, ezzel jött be és a többség így gondolja. A te korosztályodnak tetszhet, de az idősebbeknek nem, mert azt látják, hogy elkorcsosulnak a fiatalok, ami igaz is.


Mi a véleményed ha ilyen embert látsz?

[link]


Mit csodálkozol?

2010. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Ez visual kei-s haj, te fogd fel, az emok innen loptáka a hajuk nagy részét. Sokkal régebbo stílus mint az emo.


egy kicsit a stílusról:

[link]


ilyen együttesek:

gazette - http://www.youtube.com/watch?v=hBf7QugTFnw

dir en grey - http://www.youtube.com/watch?v=P1jaOxGICRA

cinema bizarre - http://www.youtube.com/watch?v=FPShFK0g7qs&feature=fvst


képek:

[link]

[link]

[link]


Felfogod már végre hogy ez nem emós haj hülyegyerek?

Ez nem egy divatirányzat(amúgy az emo sem annak indult csak az idióták divatot csináltak belőle) hanem egy zenei stílus saját öltözködéssel és hajviselettel ami mo-n még nem annyira ismert, viszont kezd egyre jobban elterjedni. (csak nehogy az emo sorsára jusson ez is...)


A képen szereplő emberről nincs véleményem. Miért lenne? Nem ismerem, lehet hogy jófej. Attól hogy ilyen a haja, miért döntöd el hogy milyen ember?

2010. máj. 13. 14:58
 34/48 anonim ***** válasza:
45%

Mert egy irányvonalat képvisel. Te is azt képviselsz, miért kéne szimpatikusnak tartanom az ilyen embereket? Hiába állítod, hogy nem emo, az átlagembernek az. Majd kinövöd jobb esetben, ha nem majd ráérünk rajtad röhögni később is.

Amúgy az emo irányzat is 1980-as évekből ered. Fiúkon b.zis az ilyen haj és hülye gyerek itt csak te vagy a 17 éveddel és papagájszerű hajaddal.

2010. máj. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyetlen hülye itt te vagy

Kattints rá a saját képedre és ott is azt irja CIMKÉNT, hogy " spiky emo "

S ha nem látod nyisd ki a szemed

2010. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy kinövöm. majd ha megunom, vágatok másfajtát. tudom hogy oda van írva hogy emo, de az a kölünbség hogy a mai embernek manapság minden kb vállig érő haj emonak számít, ezért van odaírva. Nem mondom hogy tartsál szimpatikusnak, egy szóval nem írtam, csak ha más emebrnek nem tetszik, akkor miért teszi szóvá? nekem meg az átlag ember egy centis haja nem tetszik, de mégsem teszem szóvá senki előtt. Szerintem nézőpont kérdése az egész. Addig úgyis beléd lesz programozva hogy kötelező kiröhögni mindent ami nem teljesen átlagos, amíg egy másik ember szemszögéből meg nem éled ezt, erre meg nem fog sor kerülni. Vagy akkor egy kereszt kérdés: ha minden embernek ilyen lenne a haja mint nekem, csak neked nem, és mi röhögnénk rajtad, akkor mit szólnál hozzá? Ugyan ilyen kérdést tennél fel, és neked lenne igazad.
2010. máj. 13. 15:28
 37/48 anonim ***** válasza:
Hagyd már, hiába veszekszel velük, attól még ez marad a véleményük. Legalább neked legyen annyi eszed hogy elfogadod az ö véleményüket, ha már ők erre nem képesek.
2010. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
mondjuk igazad van
2010. máj. 13. 16:32
 39/48 anonim ***** válasza:
Mér ki vagy te? A japán maffia? vagy mi? akkor is egy búza csicska emós vagy v mi a faszom.
2010. máj. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
ez az ötlet most honnan jött?
2010. máj. 13. 16:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!