Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csúfolnak a hajam miatt?

Miért csúfolnak a hajam miatt?

Figyelt kérdés

Ilyen a hajam: [link]

Annyi különbség van, hogy fele ilyen rövidek a tüskék, és természetes barna az egész. Rohadtul megtetszett és levágattam ilyenre, azóta ezeket a jelzőket kapom.


A divatot magasról xarom le, és elítélem. Hetero vagyok, izmos, sok barátom van akik jófejnek tartanak, és a csajok imádnak, capoeira-zok. Inkább az utcán szembejövő férfiakkal van bajom, amikor rámordítanak ilyesmiket alaptalanul, első látásra, anélkül h megismernének. Miért lehet ez, miért csinálják első látásra, miért nem ismernek meg előbb(mellékesen gondolom, hogy legjobb spanok lennénk)? Mire jó ez az egész? 17f


2010. máj. 11. 17:06
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
ja és valaki írta hogy b.uzis. Kifejtené bővebben nekem? Szerintem te a képen szereplő emberre gondoltál. Na igen, én nem vagyok vékony és nem húzom ki a szemem, és természetes barna a hajam :D lehet nem olvastad végig? :P
2010. máj. 11. 20:38
 22/48 anonim ***** válasza:
0%

"A divatot magasról xarom le, és elítélem. Hetero vagyok, izmos, sok barátom van akik jófejnek tartanak, és a csajok imádnak"


Azta...jót nevettem ×D ilyen hajjal mit akarsz te gyökér? hol érzed magad? hülye búza emós -.-" vágd fel az ereidet oszt takarodjál ki amerikába. Meg írtad h a szembe jövő férfiak...mit vártál? Nem lehet h ők tényleg férfiak? Bazz menjél inkább katonának. ott úgyis levágják a hajadat.


MIÉRT KELL MINDENKINEK ELFELEJTENI H MELYIK NEMHEZ TARTOZIK?

Rohadt idegesítő már-.-"

2010. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Ja és kicsit többet költhetnél fodrászra te emós ;)
2010. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

szerintem te ásd el magad jó mélyre! Vagy jobban tennéd ha az űrbe lőnéd magad, mert a föld alá sem vagy való. ki mondta h emo vagyok? olvass vissza hülye csicska állat. Nem tudod kivel beszélsz, kisgyerek, de abban biztos vagyok hogy te is csak neten vagy kemény. Te ugatsz nekem a férfiakról? Te egyik nemhez sem tartozol szerintem, ha még azt az egyszerű dolgot sem fogod fel, hogy senki nem a kinézetétől lesz férfi, hanem attól, hogy mit tesz le az asztalra. Innentől marhára nem beszélhetünk olyasmiről hogy elfelejtem melyik nemhez tartozok. Te is egy tipikus panelházi kocka lehetsz aki már annyira unatkozik a sok crysis meg gta4 után, hogy hirtelen még az is idegesíti, amihez semmi köze, pl mások kinézete. Amúgy van pár emo haverom, mind hetero, egyik sem vágdossa magát, egyiket sem láttam még sírni, ellenben egy goth haveromat rendszeresen látom. Ez van, mindenki különbözik. Annyira idegesítő amúgy ez az emo utálat. Ők semmit nem csinálnak senki ellen, még is olyan szavakat vágnak haverjaimhoz, hogy szinte már azért is állítom le őket, mert nem birom hallani ahogy másik emberről így bezsélnek.


Egyet mondok, neked barátom, agymosott vagy. Rettenetesen agymosott!


ÉS EZ EGYÁLTALÁN NEM EMÓS HAJ, FOGJÁTOK MÁR FEL VÉGERE!!!

2010. máj. 11. 21:43
 25/48 A kérdező kommentje:
és sztem többet költök fodrászra mint te. Tudod a te hajad nullás géppel való ledúrása 200 forintért kicsit egyszerűbb mint az egyném ;)
2010. máj. 11. 21:46
 26/48 anonim ***** válasza:
45%
ne foglalkozz velük... Csak azokkal foglalkozz, akik ismernek, és szeretnek. A többi csak előítéletes köcsög... Te tényleg.
2010. máj. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
én olyan hajat akarok, hogy elöl derékig érő fekete frufrum lesz, hátul a nyakam közepéig fog érni a hajam és ez fehér lesz =D
2010. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

fiú vagy lány vagy utolsó? csk mert nem írtad :)

sztem jól fog kinézni, bár engem idegesítene ha dolgozat közben a hajamat kelene söprögetnem az asztalod :P

2010. máj. 12. 16:16
 29/48 A kérdező kommentje:
*asztalon
2010. máj. 12. 16:17
 30/48 anonim ***** válasza:
50%

Minek kell ennyire negativan feltünő lenni ? Tudod mi a véleményem az ilyenekről, mint te ? Hogy nem tudjátok mással felvonni a figyelmet és ilyenekkel próbáljátok pótolni azt, ami nincs meg bennetek. Ilyen egyszerű


Szerinted tévedek ?

2010. máj. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!