Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csúfolnak a hajam miatt?

Miért csúfolnak a hajam miatt?

Figyelt kérdés

Ilyen a hajam: [link]

Annyi különbség van, hogy fele ilyen rövidek a tüskék, és természetes barna az egész. Rohadtul megtetszett és levágattam ilyenre, azóta ezeket a jelzőket kapom.


A divatot magasról xarom le, és elítélem. Hetero vagyok, izmos, sok barátom van akik jófejnek tartanak, és a csajok imádnak, capoeira-zok. Inkább az utcán szembejövő férfiakkal van bajom, amikor rámordítanak ilyesmiket alaptalanul, első látásra, anélkül h megismernének. Miért lehet ez, miért csinálják első látásra, miért nem ismernek meg előbb(mellékesen gondolom, hogy legjobb spanok lennénk)? Mire jó ez az egész? 17f


2010. máj. 11. 17:06
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

4.: elég rossz, hogy ezek szerint csak a társadalom által előírt frizurákat hordhatom, azt meg nem ami nekem tetszik. Mindegy, én tűrök mert az a fontos, hogy magamnak tetsszek.


utolsó: utálom a th-t :D

2010. máj. 11. 17:24
 12/48 anonim ***** válasza:
Mert azt hiszik h emo vagy, azok meg köztudottan bu.zi hajlamúak. Amúgy jó ez a haj, hiába h a japánok kissé betegek, de egész jól tudnak kinézni, főleg haj ügyileg. :) Szard már le a sok beszólogatós köcsögöt, csak féltékenyek, mert képtelenek egy kicsit merészebbek leni.
2010. máj. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:

17:21


értelek de ha nem akar megismerni, akkor miért dönti el, hogy milyen vagyok? Miért nem lehet azt gondolni, hogy "hát nekem ez a haj nem tetszik, de lehet attól még jófej" vagy egyáltalán miért mondja a szemembe a véleményét?

2010. máj. 11. 17:27
 14/48 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem hordhatod, csak azt nem várhatod el, hogy mindenki úgy ítélje meg őket, mint te.

Egyik ismerősömnek meg majdhogynem kopasz feje van már idestova 40 éve, az utóbbi időben meg arra panaszkodik, hogy skinheadnek tartják. Mit lehet erre mondani? Klasszikust idézve: alja egy g.eci világban élünk, Tibor!

2010. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

17:25


van pár emo haverom és tök jó fejek. Ha nem látnám őket, csak beszélnék velk, azt hinném hogy átlag emberek. Bár tényleg van sok b*zi is közöttük... amúgy köszi :D

2010. máj. 11. 17:29
 16/48 A kérdező kommentje:

17:29


hát igen, ott a pont az idézetnél :D

2010. máj. 11. 17:30
 17/48 anonim ***** válasza:
de aranyos lett a címe :D
2010. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
Nem tudom... nekem tetszik.xD
2010. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:

Én mindig megnézem a különleges frizurákat.

De hát azért mert tettszik.

Tettszik h különleges ,nem kommersz divatfrizura.

Ha valami nem hétköznapi , úgyis megnéznek és kritizálnak .Ez vele jár.Ennyi.

2010. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 A kérdező kommentje:

17:53

eredetileg nem ez volt, a moderátorok írták át mert volt benne pár beszólás amit a kötözködők szájából idéztem.


Köszi a válaszokat!

2010. máj. 11. 20:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!