Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Meg fogok...

Mit csináljak? Meg fogok őrülni! Help.

Figyelt kérdés
Van 1 srác, akinek az a vágyálma, h tönkre tegye az életemet.Ahol tud, ott b@szik alám, összeugraszt az ismerőseimmel(pld beadja nekik, h én azt mondtam róluk, h ezmegaz...)...Rólam és a barátaimról(de ez is rólam szól) pletykál...Most már meg is akar veretni...felhívott vmi gyerek, és belémkötött...persze megszivattam, mert bunkó volt és azt hitte, h most rögtön bekakkantok...aztán meg az állítólagos bátyja hívott, h minek szóltam be az öccsének...azt is elküldtem...Nem a veréstől félek, mert elég erős vok, meg tudok bunyózni...2 hülyegyereket szétkapok hirtelen....csak már rohadt idegesítő, h az egész környék az én életemről beszél és hülye hipotéziseik vannak arról, h miket csinálok, hogy élek stb...nem törődök mások véleményével...de mindenki rólam beszél...ráadásul ezeknek a fele sem igaz...ilyen nem létezhet, bakker!Ha megverem azt, aki kezdte, azzal sem érek semmit.Mit csináljak?
2010. máj. 12. 18:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
vedd elő a 5 mm -est és lődd fejen
2010. máj. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Es meg mindig nem vetted eszre hogy csak irigy???? Ezzel akar megtorni teged de te mutasd meg neki hogy egy senki hozzad kepest!
2010. máj. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

LÉGYSZI OLVASSÁTOK EL...PERSZE CSAK AZ, AKIT ÉRDEKEL.ez már elég rég óta tart...mindig is piszkált meg minden(ne hitt nekem, mások előtt tette az agyát stb), de fel sem merült bennem, h irígykedik és féltékeny...végülis ez érthető...a legjobb haverjáról az ember nem feltételez ilyesmit...

Kösz a bíztatást...már én is rájöttem, h egy senki hozzám képest... :)))...mivel nem képes beletörődni, h nem tökéletes.De várj...ez a legérdekesebb az egészben...van 1 közös haverunk...sőt...nekem az egyik legjobb haverom...és ő biztatta ezt a gyereket...vagyis nem biztatta, csak mikor ez a szemét elkezdett rólam beszélni, akk ez a közös haverunk azt mondta neki, amit hallani akart...pld, h én nagyon szomorú vagyok, mert kiközösítettek (jah...ez a szemét pletykás pld a meghívott mindenkit a bulijára, ezt a haverunkat is, csak engem nem....mondjuk nem is zavar...de ez a közös haverunk azt mondta neki, h mikor én nem kaptam meghívót, akk szomorú lettem...Kérdeztem, h miért mondta?Erre ő "mert az elején azt mondtam, h nem is érdekelt, szóval az igazat és ekkor annyira elszomorodott, h megsajnáltam...muszály azt mondani, amit hallani akar, mert akk depressziós lesz"....Ez a közös haver egy jótétlélek, mert össze vissza próbál kibékíteni meg minden...de mondtam neki, h ezzel nem segít(kicsit mondjuk be is rágtam, mert ez úgy jön ki, h akk a pletykás farok úgy érzi, h sikere van és nem áll le),csak árt, mert biztatja...ma mondtam neki, h fogadjunk, ha a szemébe mondanád azt, amit gondolsz(a közös haver mellettem áll, mert tudja, h igazam van), akk valószínüleg megutálna téged...és most ezt ki is próbálja...Am azt mondta, azért nem mond neki ellent, mert akk biztos depressziós lenne ez a gyerek(h nem érdekel, mit pletykál és hidegen hagynak a dolgai) és ez a haver nem akar senkit megbántani...mondtam neki, h sztem meg is érdemli, h beleőrüljön...senki sem mondta neki, h próbálja meg tönkretenni az életem...de ő akk sem akarja megbántani...

Ez a közös haver azt is mondta, h ha beszélget ezzel a gyerekkel, akk ő csak arról hajlandó beszélni (másról nem), h hogy teszi tönkre az életem, mit pletykál, mit fog ellenem tenni...mondtam a haveromnak, h ahhelyett, h leállítanád, még azt mondod, amit hallani akar...vittem a haveromnak pár filmet...kérdezte ez a szemét, h honnan van...a haverom mondta, h tőlem, erre letörölte a gépéről...mondom mirét nem mondtad, h neked az kell... "ó, hát én nem akartam megbántani...inkább had csinálja...minek mondjak ellent neki"....ettől szartam be...ha még1 hülyeséget meghallok, olyat teszek, h megbánom....vagy lehet, h nem is bánom meg.

2010. máj. 16. 19:51
 14/22 anonim ***** válasza:
huu hát... sztem nézd levegőnek és azt fogja idegesíteni h semmibe nézed és a a gyerek ideges lesz h téged ez egy cseppet sem érdekel,és ő fog begurulni ha meg továbbra is zaklat jelentsd fel vagy nem tudom
2010. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
már egy ideje levegőnek nézem...nem hiszem, h abba hagyná.
2010. máj. 16. 20:54
 16/22 anonim ***** válasza:

Pl mar azert is irigykedhet hogy szeretnek a lanyok,jo a humorod vagy akar egy aprosagert. Soha nem tudog felfogni az ilyen fergek gondolatmenetet,hisz te normalis vagy! Egesz eddig kibirtad hogy semminek nezed tehat nem vagy az a s*arhazi tipus aki rogton verekedik meg minden, ki tudja miert,10000 ok miatt irigykedhet.... talan epp olyan dolgokkal piszkal amiket irigyel toled pl. a fent emlitett dolog (ezen gondolkodj el,lehet benne valami...)



En ugy probalnam lerazni hogy ha valamivel csufolodik akkor visszamondanam neki hogy pl. Tesoha nem fogsz egy lanynak se tetszeni nem is lesz feleseged szuzen fogsz megdogleni STB.

Ilyesmivel tisztara le birod rombolni az onbizalmat es vissza fog huzodni... Foleg ha nyilvanosan teszed! Persze csak ha ay irigyseg a cseszegetes forrasa, EGY PROBAT MEGER, LEHET SIKERREL JARSZ!!!

2010. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

"talan epp olyan dolgokkal piszkal amiket irigyel toled pl. a fent emlitett dolog"....ebben van igazság...nem is kevés...ez jó gondolat.Köszönöm...ezen így, konkrétan még nem is gondolkodtam :))) ezen el lehet indulni.

És igazad lehet az is...ő, pld idióta divatjamúlt rapper cuccokban jár...plusz nem is a legstílusosabban válogatja meg őket...rapperfarmr+sprotos melegítő és egy elegáns csíkos sál...egyszer(vagy többször is) így indult ki otthonról...hát igen...divatot teremt(ett volna)..lol

Az tény, h irígység ennek a szemétkedésnek az alapja, + az is igaz, h soha nem csajozik, mivel "Á, dehogy, egy olyan lány szóba sem állna velem" v "nekem így jó, én nem is akarok barátnőt"...ez az életszemlélete..."meg sem próbálom, úgysem sikerül..."ti" hülyék vagytok, h mindíg új dolgokkal próbálkoztok"....nagyvonalakban ennyi... (hozzátenném, h azért csorgatja a nyálát az utcán a lányokra)...

Ez szép volt, 21:26-os!Nekem is sokminden eszembe jutott, de ma tiéd a pont :))) Kösz a tippet.

2010. máj. 16. 21:46
 18/22 anonim ***** válasza:

azért ezt ne mindenki előtt csináld, mert egy parasztnak fognak nézni...

(akk közöld vele, ha más nem hallja)

am az ötlet nekem is tetszik:)

15L

2010. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Orulok hogy segitettem, majd irj hogy sikerult-e! :)



21:26

2010. máj. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Ok.Majd írok.
2010. máj. 18. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!