Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Meg fogok...

Mit csináljak? Meg fogok őrülni! Help.

Figyelt kérdés
Van 1 srác, akinek az a vágyálma, h tönkre tegye az életemet.Ahol tud, ott b@szik alám, összeugraszt az ismerőseimmel(pld beadja nekik, h én azt mondtam róluk, h ezmegaz...)...Rólam és a barátaimról(de ez is rólam szól) pletykál...Most már meg is akar veretni...felhívott vmi gyerek, és belémkötött...persze megszivattam, mert bunkó volt és azt hitte, h most rögtön bekakkantok...aztán meg az állítólagos bátyja hívott, h minek szóltam be az öccsének...azt is elküldtem...Nem a veréstől félek, mert elég erős vok, meg tudok bunyózni...2 hülyegyereket szétkapok hirtelen....csak már rohadt idegesítő, h az egész környék az én életemről beszél és hülye hipotéziseik vannak arról, h miket csinálok, hogy élek stb...nem törődök mások véleményével...de mindenki rólam beszél...ráadásul ezeknek a fele sem igaz...ilyen nem létezhet, bakker!Ha megverem azt, aki kezdte, azzal sem érek semmit.Mit csináljak?
2010. máj. 12. 18:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Fejlemény?
2010. máj. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

még semmi....kiderült, h a haverom mindig azt mondta neki, h én szomorú vok, mert haragszik rám, meg szomorú vok, h nem hivott meg a ballagására meg ilyenek...azért mert mikor az igazat mondta, akk a szemét exhaverom szomorú lett és elment az életkedve...a haverom meg nem akarta, h depressziós legyen, mert képes kárt tenni magában(sztem thetne...nem sjnálnám)...de már rájött, h ezzel csak adta alá a lovat...sikerérzetet keltett benne...már rájött, h nem kell...meg azt mondta, h már unja ezt a gyerekes hülyeséget, de a másik srác mintha meg sem hallotta volna, tovább árádozott arról, h hogy kell engem kicsinálni...stb....a haverom nem is mondja meg neki a gondolatait, mert ha elmondaná, h már unja és elege van, h az a srác másról sem tud beszélni csak rólam....akk biztos megharagudna és úgy érezné, h elárulták (had érezze!hiszen egy szemég!!!de a haverom sajnálja)...szervezek egy közös találkozót és kihúzok minden gondolatot a haveromból...had tudja meg a szemét, h mit gondolnak róla...és hogy senkit sem érdekel már...

Továbbá a szemét sráccal régen azt játszottuk, h kérdezgettük egymást mindenről (kb 1 éve)...aztán felvettük hangfelvételre, de észrevétlenül, aztán mutogattuk egymásnak, h mit mondott..mert sok nagyon ciki volt közte.....ő mindet kitörölte...nekem mind megvan....nem sokára, ha nem áll le, akk megmutatom neki, ha ez sem elég, közhírré teszem.

2010. máj. 26. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!