Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan beszéljem meg anyuval?

Hogyan beszéljem meg anyuval?

Figyelt kérdés

Szóval... Jövőhéten osztálykirándulás... Nem is ezzel van a bajom, hanem azzal, hogy közös zuhanyzó van a szálláson, és a lányok mindig megjegyzéseket tesznek rám...

Ez az utolsó évem velük, és nem akarom ennek kitenni magam, egyedül, támasz nélkül...

Hogyan beszéljem meg anyával, hogy nem akarok menni?


2010. máj. 12. 21:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Emlékszem mielőtt mi mentünk több napos o.kirándulásra ugyanez volt!

Én kövér voltam, plusz félénk ezért egy barátnőm volt csak a többiekkel nem beszélgettünk, de páran megjegyzéseket is tettek rám.

Minden bajom volt, hogy mi lesz a zuhanyzóban.

Muszáj volt menni, mert egyedül én maradtam volna itthon és nem tehettem meg, mert akkor mindenki utált volna és nekünk olyan volt az o.fő, hogy akkor mindennek elmondta aki "rombolta a közösséget" pl. nem vett részt vmi közös programban. Na mindegy.


Aztán amikor elmentünk a kirándulásra akkor senki sem zuhanyzott együtt. Mindenki bement 2esével vagy 3asával és kész.

Én egy hétig voltam ott, de minden este csak ketten zuhanyoztunk barátnőmmel.


Nagyon siettünk, így kész lettünk, pedig voltunk csajok majdnem 30an az osztályban.


De ha nagyon nem akarsz menni akkor mondd anyukádnak, hogy te nem akarsz. Vagy mondd neki azt, hogy pont akkor fog megjönni és te nem szeretnél úgy menni. Nem ő dönti el, hogy neked kötelezően kell-e menned. Ha nem szeretnél, akkor maradj otthon.


De amúgy szerintem ha elmész és nem szólsz semmit, akkor észre se vesznek nem fognak veled foglalkozni. Én se nyivákoltam, hogy jaj nem akarok együtt fürdeni másokkal hanem csendben voltam és senkinek sem tűntem fel. Gyorsan beslisszoltam és megtörölköztem, felöltöztem stb.

Lehet, hogy volt aki megnézett vagy halkan megjegyzést tett rám vagy esetleg utólag kibeszélt de én ezekről nem tudtam így nem éreztem rosszul magam, nem voltak emiatt álmatlan éjszakáim. Már sok év eltelt a suli óta, de én már ezt tartom csak fontosnak. Azzal nem tudok mit tenni, ha beszóltak de legalább nekem nem eset rosszul és nem sírtam el magam a megjegyzések miatt meg semmi. Ők meg úgyis elfelejtik nem beszélnek erről minden nap.

2010. máj. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!