Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem meg anyuval...

Hogy beszéljem meg anyuval hogy fogyókúrázni akarok? Lécci olvassátok el!

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér 160 cm vagyok és 50 kg, de a hasamon vannak hurkák és ha befeszítem a seggem akkor narancsbőrös, de amúgy tényleg nem vagyok kövér. Most lett az unokatestvérem anorexiás, és ha én keveset eszem meg ugrókötelezem akkor letámad hogy én is az akarok lenni. De abszolút nem erről van szó csak laposabb hasat szeretnék.
2010. aug. 14. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fogyókúrától nem lesz lapos hasad.

A súlyoddal semmi gond, inkább sportolnod, tornáznod kéne meg egészséges kajákon élni.

2010. aug. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bringázz, az jó a narancsbőrre, meg mindenre.
2010. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

én sem vagyok kövér,de a hasammal van gondom. (174vagyok,és 62 kg)

nekem a felülés és a bicajozás jó!sőt ha sokszor bicajozol,sokkal jobb lesz a közérzeted,és frissebb vagy!szerintem..

2010. aug. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
fogyókúra, mi a francnak??? sport, sport, sport és egyél normálisan, nyugodtan hízz még pár kgot persze izomban ;)
2010. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor mitől lesz lapos hasa? A zabálástól? Sport (futás, bicikli, gyors séta) és diéta kell hozzá!
2010. aug. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ha ésszel diétázol,akkor anyukád azt fogja látni,hogy reggel rántottát eszel paradicsommal,a hentesnél csirkemellet veszel,a konyhában meggrillezed,párolsz hozzá egy kis rizst és alapvetően 3 óránként enni fogsz,meg a konyhában sürögni.Uh folyton az evő lányát fogja látni.Ebben semmi aggasztó nincs:).Legfeljebb drágállani fogja a húsokat.
2010. aug. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja meg nekem valaki hogy egy ember hogy tud megenni reggel egy rántottár??? Azt hittem hogy az ilyet kb csak a "roppant egészzséges" amerikaiak csinálják...én képtelen lennék rá
2010. aug. 15. 11:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy nem egy nyalókafejű piszkafa akarsz lenni, csak ledobni azt a hurkát. Engedd neki, hogy kövesse az étrendedet és az edzéstervedet.
2010. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Elég sok embernek a reggelije rántotta,nekem is.Nem vágom miről beszélsz.

Ha ennyire merev a hozzáállásod,és a szokásaid rabja vagy,nem is értem,hogy te mi a fenéért teszel fel fogyókúrás kérdést?

2010. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sportolnod kellene, a súlyod rendben van, és ha mégis hurkás vagy, az azt jelenti, hogy nagyon kevés rajtad az izom.


A rántottával meg mi bajod van? Egyébként nem is fogyókúrás kaja egyáltalán.

2012. júl. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!