Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyik a rosszabb elveszíteni...

Melyik a rosszabb elveszíteni vagy meg se ismerni azt akit szeretsz?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 02:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

...én biztosan nem fogok lelki ügyet csinálni semmiből, mert van eszem...


no comment

2010. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

ma 13:40


valami baj van esetleg? nem érted, amit írok, olyan furcsa az a megjegyzés ,hogy "no comment"?

Ha én nem ártok senkinek, tudom magamról, hogy jó vagyok, szóval ha valami "kár" ér, ami nem a saját hibám, ugyan miért kellene lelki problémát csinálnom belőle? Ha valaki rossz, miért én szenvedjek? :)


üdv

25/F

2010. máj. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 haggyámán ***** válasza:
100%

Mindkettőből volt részem, mind a kettő ugyanannyira kikészíti az embert. Elveszíteni rosszabb, lehet, mert ez áll hozzám közelebb..

Ezen felül viszont örülök neki, hogy volt elég ereje, hogy véget vessen a kapcsolatnak. Ha neki így jobb lesz, mással boldogabb lesz, akkor áldásom rájuk. De nálam jobban nem fogja senki se szeretni őt.

2010. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik páran félreértelmeztétek a kérdést.Az elvesztés alatt a halált értem,a meg sem ismerni pedig azt hogy soha nem találkozni vele,hogy esély se legyen megkedvelni az illetőt aki boldoggá teszi az embert!
2010. máj. 21. 23:56
 15/21 anonim ***** válasza:

tegnap 13:10

te még ezek szerint nem voltál szerelmes :)


és mindkét értelmezésben,amire a kérdező gondolt és félreértelmezve is,szerintem a meg se ismerni a rosszabb.


anélkül üres lennék.ígylegalább megtapasztalom a fájdalmat,és erősebb leszek.

2010. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

21:36-nak


igazad van, szerelmes biztosan nem voltam még. Erős vágyódást, ragaszkodást viszont már éreztem lány iránt, de hát az nem szerelem, és amikor kosarat kaptam, illetve egy másik esetben el lettem hagyva, minden ok nélkül, nos én is megéreztem ezt a fajta fájdalmat, amiről te beszélsz, és tanultam is belőle, mégpedig azt amit már korábbi két válaszomban is leírtam, hogy az nem szerelem volt.

egyébként igen, meg kell ismerni a fájdalmat, hogy meg tudjuk különböztetni az örömöt, de nem kell a fájdalmat keresni, és intelligens ember egyszer tapasztalja, de már tanult is belőle...:D


tehát számomra a kérdés értelmetlen, meg sem ismerni azt akit szeretsz, miért lenne rosszabb mint, elveszteni? szeretett nem lehet elveszteni, mert a szeretet maga örökké szól, ha pedig nem, az mondom, hogy nem az.

A fájdalommentesség nem egyenlő az ürességgel, azt azért letisztázhatjuk.


üdv

25/F

2010. máj. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
08:59 26/F Talán azért van némi különbség a kettő közt!Ha elveszítetted akkor meg is ismerhetted,vele lehettél egy ideig,az alatt az idő alatt boldog lehettél volna,és emlékeznél rá.Ha meg sem ismered nincsenek emlékek se élmények csak a semmi:(
2010. máj. 23. 10:08
 18/21 anonim ***** válasza:
Ácsi ácsi! Figyu..., ha nem ismered akkor miért szereted?????? Más köntösben a kérdés így szólna.: Mért félek megismerni valakit kihez vonzódom, ha a legtöbb amit veszíthetek hogy elvesztem.
2010. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!


Én nem veszítettem el eddig soha senkit sem, és szeretek mindenkit. nincs különbség, nem teszek különbséget, ugyanúgy állok anyukámhoz mint egy vadidegenhez. a lehető legönzetlenebbül. Ezért is értelmetlen a kérdés, pont azért, amit leírt az előttem szóló, mert evvel az erővel mindkettő rossz, és egyik sem szeretet. Ha szeretsz valakit, azt nem félted elveszteni, sőt nem is veszted el, hiába történik bármi, mert ő ugyanúgy benned él.

Az a baj, hogy ez filozófia, lehet azért nem érted meg annyira.


üdv

25/F

2010. máj. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Elveszíteni !!!
2010. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!