Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs kedvem élni? 20/F

Miért nincs kedvem élni? 20/F

Figyelt kérdés
Annyi minden zavar, megkezdődött az egyetem az a rengeteg vizsga meg tanulás ami előttem van, semmi kedvem hozzá. Nincs semmi jó hobbim, nincs barátnőm és kilátásban sincs, egyszerűen nincs kedvem élni, könnyebb lenne meghalni. Amit akartam már mindent kipróbáltam újat nem tud hozni az élet. Ez mitől van és lehet ellene tenni valamit?

2017. okt. 4. 21:50
 1/3 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
Depressziós vagy. Menj el szakorvoshoz, vagy minimum egy pszihológushoz.
2017. okt. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy senki vagy.
2017. okt. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia. Én is szoktam ezen gondolkodni.. nekem sincs senkim nincs igazán hobbim és már a tanulást is unom és van hogy nem is látom értelmét.. és ha belegondolok hogy mi lesz akár 1-2 év múlva azt el se tudom képzelni és ez még meg is rémít.. de van egy dolog ami engem leköt és olyankor elfelejtem a problémákat és ez az utazás. Nem kell messzire menni, nem is kell hogy legyen cél csak ülj fel valamire és menj el a végállomásig vagy amég kedved van és nézz körül.. annyi szép hely van és ez egy jó program hogy felfedezd mi vesz körül és kiszakadj egy kicsit az unalmas mindennapokból. Szerintem egy próbát megér :)
2017. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!