Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányként miért apukám testalka...

Lányként miért apukám testalkatát örököltem!?

Figyelt kérdés
szörnyen idegesítő. jó-jó, tudom, hogy a szüleinktől örököljük a külső tulajdonságainkat (is), de akkor is, tekintve, hogy lány vagyok, nem kellett volna valami LÁNYOS kinézetet kapjak?! szép vékony boka, izmos vékony vádli, vékony combok, keskeny csípő, férfiasan egyenes derék... mintha én lennék apukám mini és vékonyabb mása. MIÉRT?

2018. jan. 2. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy megtanulj örülni annak, ami van, ne azon rugózz, ami nincs. Örülj, hogy vékonyabb vagy! ;-)
2018. jan. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
vékonyabb, mint apukám? xd hát az nem nehéz, mert ő elég nagy állat, a pálcika lábain kívül.
2018. jan. 2. 12:15
 3/15 anonim válasza:
50%
Te is az egyike vagy az olyan tiniknek akik nem tudnak megelégedni semmivel.Inkább örülj annak hogy nem nyomorékan születtél.Már elegem van az olyan tini lányokból akik mindig csak az megy hogy ez lehetne nagyobb vagy az.Az meg a másik hogy 13 évesen sminkelik magukat._.
2018. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
En is apam alkatat orokoltem. :/ Magas, vekony. A vekonysagnak mar orulok, regen utaltam, de a magassaggal meg mindig nem vagyok megelegedve (es nem is leszek).
2018. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Babos Tímea te vagy az?


[link]

2018. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én nem a magassággal vagyok nem megelégedve... hanem a FÉRFIAS testalkattal... de oké, egy hisztis kis tinilány vagyok
2018. jan. 2. 17:04
 7/15 Metionin ***** válasza:
Elég gyakran előfordul hogy a lányok a férfi, a fiúk meg a női szülő külsejét öröklik nagyobb mértékben. Én is kiköpött apám vagyok, bár én örülök neki mert anyám családjában több a kövér, ha rájuk hasonlítanék akkor a víztől is híznék így meg megehetek egy lovat és nem látszik :D
2018. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Hatalmas változásokon mehetsz keresztül serdülőkorban
2018. jan. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
17...
2018. jan. 3. 11:42
 10/15 anonim ***** válasza:
na e nálad is ennyire durva a helyzet, mint a Baboséknál?
2018. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!