Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányként miért apukám testalka...

Lányként miért apukám testalkatát örököltem!?

Figyelt kérdés
szörnyen idegesítő. jó-jó, tudom, hogy a szüleinktől örököljük a külső tulajdonságainkat (is), de akkor is, tekintve, hogy lány vagyok, nem kellett volna valami LÁNYOS kinézetet kapjak?! szép vékony boka, izmos vékony vádli, vékony combok, keskeny csípő, férfiasan egyenes derék... mintha én lennék apukám mini és vékonyabb mása. MIÉRT?

2018. jan. 2. 11:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
nem látom Baboséknál mi a baj...
2018. jan. 3. 13:32
 12/15 anonim ***** válasza:
tökre úgy néz ki mint az apja:D
2018. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Átérzem a helyzeted =D Ne aggódj, ha zavar az alakod sportolj, úgy formálhatod kicsit, amin pedig nem tudsz változtatni kár idegeskedni. Majd megtanulod elfogadni.
2018. jan. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is, magas vagyok, vékony, semmi derekam, alig vn mellem, fiús alkatu, szélesebb vállal, keskenyebb csipövel... hagyjuk, de a kedvesemnek tetszek és az lényeg :)


28n

2018. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A mi családunk férfitagjai kivétel nélkül az alacsony csajokért szoktak bolondulni. A 2 m-es nagyapám a mindössze 142 centis nagyanyámat választotta. Apám is. Így én már csak 176 cm-re sikeredtem. Szerencsére a fiam megint kicsit magasabb az átlagnál, pedig az ő anyja is picurka.

Én is igazságtalannak éreztem ezt az élettől, de ez van, meg kellett tanulnom együtt élni vele. Alakulhatott volna sokkal rosszabbul is.

2018. jan. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!