Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs életkedvem, mi van velem?

Nincs életkedvem, mi van velem?

Figyelt kérdés
Olyan mintha üres lennék, mintha nem éreznék semmit. Nincs étvágyam. Azt viszont nem értem, hogy miért érzek így. Nincs nagy problámám az életemben. Szerető család, barátok és az iskola is jól megy. Tisztában vagyok vele, hogy ha én nem tudom mi lehet velem, akkor egy vadidegen honnan tudná, de remélem, hogy valaki segíthet megérteni önmagamat.
2018. jan. 2. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok pozitív dolgot kizártál kapásból.

Nos.. lehet nincs célod, emiatt nincs ami hajt és félre állítaná a depidet.

Nekem van mindég vmi célom, akármi is legyen az.

Ha mag kezdek, kezdenék depibe esni, felmegyek a kocsmába és iszogatok, de nem ész nélkül, haverok barátok, ezekkel elbeszélgetek, probléma megoldva egy időre.

Étvágyra szedjél peritolt, vitaminokat.

Egy társ sokat jelent akivel el lehetsz, aki pl, jól megcsikiz, így eláraszt pozitív dolgokkal, jó persze ez nem mindenkinek akad.

2018. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van. Kitartást! Lehet, hogy tavasszal újra előjön az a fránya életkedv. :D
2018. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!