Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tudnék végre sírni?

Hogy tudnék végre sírni?

Figyelt kérdés

Most hatalmas a hajtás a suliban is, közben más problémáim is vannak. Nem vagyok nagyon rosszul, de úgy érzem, ha kisírhatnám magam, az sokat segítene. De egyszerűen nem tudok sírni. Hiába gondolok szomorú dolgokra, hallgatok szomorú zenéket vagy nézek depis videókat. Van, hogy valamit egy kicsit megkönnyezek, de én sírni akarok, hogy végre kijöjjön belőlem a sok elfojtott feszültség.


Segítsetek, mit csináljak? (Fizikai fájdalomból és hasonlókból nem kérek, nem vagyok depressziós, csak érzem, hogy kell a sírás.)

14/L



2018. márc. 28. 23:17
 1/2 anonim válasza:
0%
A könnygáz spray vagy közismert nevén paprika spray megoldást nyújthat a problémádra! Tudom nem a legkellemesebb eshetőség, de a hatás garantált. Minden emberre másképp hatnak érzelmileg a filmek vagy a zenék, viszont még nemtudok olyan emberről aki ne sírt volna akkor amikor rajta alkalmazzák ezt a fajta támadás elhárító eszközt!
2018. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
79%
Szünet van. Majd amikor tényleg nagy lesz a hajtás megint, akkor spontán sírni fogsz. Nem lehet erőltetni. Illetve elő lehet idézni magukat a könnyeket, de nem az kell neked. Majd jön magától, akkor lesz az igazi. Egyébként meg nem is biztos, hogy eljutsz odáig. Az se baj. Amikor úgy érzed, akkor majd sírj, de kimondottan várni nem kell.
2018. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!