Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már beteges félelem? Mit...

Victorya1112 kérdése:

Ez már beteges félelem? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom órát a féltem a sötétben, de akkor még nem volt ennyire durva. Régen nem mertem az ajtó felé fordulva aludni, és nagyon nehezen aludtam el a sötétben, de mostmár sokkal rosszabb lett. Sötétben egyeltalán nem bírok aludni, és még a tévé fényénél is alig. Ha az ajtóm be van csukva az alvás kilőve, de ha teljesen nyitva, vagy annyira, hogy ki tudok látni rajta, szintén lehetetlen, ahogy a nyitott ablaknál is, és nem merek hátat fordítani az ajtómnak. Éjszaka néha hangokat hallok, látók dolgokat amik nincsenek, és ha éjszak felriadok pánikolni kezdek, és kétségbe esetten keresem a villany kapcsolót. Ez mennyire számít betegesnek? Mit tudok tenni ellene?

2018. júl. 31. 15:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

"Ez mennyire számít betegesnek?"

Nagyon.


"Mit tudok tenni ellene?"

Kérd szakértő segítségét.

2018. júl. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Eléggé annak számít. Én is így vagyok vele, úgy oldom meg, hogy éjszakára égve hagyom a villanyt a szomszédos helyiségben.
2018. júl. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
#2/2 Ez nálunk nem megoldható, ugyanis a szobám egy folyosóra nyílik ahol a többi családtagom alszik és az ajtajuk az állataink miatt folyton nyitva kell lenniük, ha nem akarnak felkelni a kaparászásra, és Ők fény mellett nem tudnak aludni.
2018. júl. 31. 16:19
 4/33 anonim ***** válasza:
Nézz kevesebb horror filmet
2018. júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán nézek horror filmet, és a legutolsót is már nagyon régen láttam, pont ezért.
2018. júl. 31. 19:04
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
Szerezz egy pasit magadnak! Aki veled alhat és nem fogsz felni :)
2018. júl. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Hat, a leírtak alapján, ez nagyon betegesen hangzik. Talan tényleg szakemberhez kellene menned.
2018. júl. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Egyébkent, "szorongós" vagy a mindennapokban? Mert itt az alvászavar okai között, a szorongás is szerepel, amely irracionális félelmeket eredményezhet: [link]
2018. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ez elég komolynak hangzik. Egy pszichológus segíthet szerintem.
2018. júl. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
#8 Igen, eléggé szorongósnak mondanám magam. Köszi a linket!
2018. júl. 31. 23:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!