Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez már beteges félelem? Mit...

Victorya1112 kérdése:

Ez már beteges félelem? Mit tudnék tenni ellene?

Figyelt kérdés
Már gyerekkorom órát a féltem a sötétben, de akkor még nem volt ennyire durva. Régen nem mertem az ajtó felé fordulva aludni, és nagyon nehezen aludtam el a sötétben, de mostmár sokkal rosszabb lett. Sötétben egyeltalán nem bírok aludni, és még a tévé fényénél is alig. Ha az ajtóm be van csukva az alvás kilőve, de ha teljesen nyitva, vagy annyira, hogy ki tudok látni rajta, szintén lehetetlen, ahogy a nyitott ablaknál is, és nem merek hátat fordítani az ajtómnak. Éjszaka néha hangokat hallok, látók dolgokat amik nincsenek, és ha éjszak felriadok pánikolni kezdek, és kétségbe esetten keresem a villany kapcsolót. Ez mennyire számít betegesnek? Mit tudok tenni ellene?

2018. júl. 31. 15:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
#9 Az a baj, hogy ez még nem is minden...
2018. júl. 31. 23:48
 12/33 anonim ***** válasza:
Ismét egy rémálom volt az éjszaka?
2018. aug. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Ez esetben még indokoltabb lenne egy szakember.
2018. aug. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
#12 Eléggé...
2018. aug. 1. 10:39
 15/33 anonim ***** válasza:
De milesz így veled? :(
2018. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs... Ha ez továbbra is így marad, akkor valószínűleg pszichológushoz megyek...
2018. aug. 1. 11:41
 17/33 anonim ***** válasza:
De anyudeknak nem mondod el ezt? Mennyi idős vagy egyébként?
2018. aug. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Az apukám eddig is tudta csak azt nem, hogy ilyen mértékben. Az anyukám azt hittem tudja, de ma mikor elmondtam neki, azt mondta, hogy ő csak annyit tudott, hogy rosszul alszom. És 15 éves vagyok, de szerintem ilyen mértékű félelem semmilyen korban nem normális.
2018. aug. 1. 15:09
 19/33 anonim ***** válasza:
De mondjuk ha velük aludnal akkor is felnel?
2018. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Igen, néha mikor az apámnál vagyok, és ott is alszok, (a szüleim külön élnek) néha az apám élettársával aludtam, de akkor is beképzeltem hangokat, és akkor is alig bírtam aludni.
2018. aug. 1. 17:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!