Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzed ezt, vagy valaha érezted...

Érzed ezt, vagy valaha érezted ezt?

Figyelt kérdés

A teljes kilátástalanság. Vajon hogyan induljak el, merre, miként, miből? Ha valami érdekel és el szeretnél kezdeni abba az irányba haladni, akkor nem tudod, hogyan tedd azt.

El szeretnéd érni azt a szintet, hogy mindig tele legyen a hűtőd és semmiből sem szenvedj hiányt. Nem, ez nem multimilliomosság, ez a modern világ ALAPVETŐ szükségleteit takarja, amit itt nem kaphatsz meg, de vajon hogyan érhetnéd el, mi tévő legyél?


2010. júl. 2. 18:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De szerintem sokan érzik azt amit te érzel,de szerintem ebben a válságban nincs mit tenni :(
2010. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Legyen akaratod, hited, És bármit elérhetsz. Megtalálod a boldogságot, az élet feladatainak megoldását. De ehhez igazi HIT és akaraterő kell. Ezt az utat végig kell járni, kitapasztalni.
2010. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem is kevés barátom van egész nyáron a barátnőimmel leszek ami jó:) csak kevesen vagyunk:( nem tudok megismerni új embereket mert zárkózott vagyok nem nagyon megy nekem az ismerkedés,barátkozás..:(
2010. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

néha vannak helyzetek ahol nem elég csak az , hogy higgyél abban amit akarsz , hanem tenned is kell érte . az első lépések a legnehezebbek, ( áldozatot kell hozni mindenért) de ha rászánod magad , hogy megtedd az első és legnehezebb lépéseket , később könnyebb lesz az életed , mert már van lendület , és könnyebb lesz haladni .

higgy! tegyél érte! és meglátod megtérül az áldozat.

ja és ha pozitívabban állsz a dolgokhoz , az is jó.

2010. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok. most olvastam végig a többi választ is , de most akkor ki akar barátkozni, vagy mivan? ezt nem vágom
2010. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

megint előző

22/f

2010. júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!