Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érezted már valaha ezt? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már valaha ezt? És sokáig tartott?

Figyelt kérdés
Eddig még nem voltam ennyire letörve, úgy érzem soha nem találhat rám az igaz szerelem, valahogy nem jön össze.Vagy én nem szeretem a srácot vagy ő nem szeret engem.Úgy érzem hogy pár srácot érdeklek, de egyszerűen belefáradtam.Mindig csalódás lesz mindenből akármilyen jól indul voltam egyszer szerelmes de viszonzatlanul, azóta egyszer sem.Ismerőseim mondták hogy milyen jó hogy van neki az X Y és annyira boldog. Most olyan üresnek érzem magam meddig tart ez az állapot? L18
2009. nov. 8. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Gondolkodtál már azon, hogy lányokkal kéne közösülnöd? :D
2009. nov. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most én is pontosan így érzek már egy ideje :/ 16/L
2009. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ehh... Hát jah, éreztem. Igaz nem 18 voltam, hanem több. :)


A dolog úgy néz ki, hogy vagy pityeregsz és sírdogálsz, vagy keresed tovább. :) Lehet keseregni, de ha csak keseregsz és feladod, akkor ennyi voltál. Szóval fel a fejjel és keress tovább. Senki nem mondta, hogy könnyű lesz, lehet, hogy még évekig nem találsz senkit. Üdvözöllek a valódi világban. ;)

2009. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló a pasikhoz vonzódom, többiek köszi.
2009. nov. 8. 11:08
 5/5 anonim válasza:
Kb. ugyanilyen üres helyzetbe vagyok.:(Nem jó érzés.Legszívesebben minden áldott pillanatban sírnék=(
2010. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!