Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Új társaságban miért vagyok...

Új társaságban miért vagyok félénk?

Figyelt kérdés
A barátaim között, akiket régebb óta ismerek nagyszájú vagyok és elég hangos. De valamiért ha új embereket ismerek meg egy társaságban mondjuk, velük egyszerűen nem tudok miről beszélni és nagyon csöndes vagyok. Miért van ez, és hogyan tudnék változtatni rajta?
2008. nov. 10. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:

ennek mi koze a szamitastechnika-programokhoz?


valoszinuleg azert van, mert felsz az ujtol, es tul nagy a megfelelese kenyszered, es felsz, hogy elrontod.


fokuszalj azokra az emberekre a tarsasagban, akiket ismersz, es fokozatosan figyelj az uj emberekre, egyre jobban.

2008. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Magabiztosabbnak kell lenned!

Keresd új emberek társaságát, csak így változtathatsz ezen. És gondolj mindig arra, hogy nem történhet semmi baj, ha beszélsz velük, ne tulajdoníts ennek a dolognak akkor jelentőséget!

2008. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

...akkora jelentőséget

2008. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Nem értem miért kell megváltoztatni a kommentet! Egyáltalán nem ezt írtam! x(
2008. nov. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
te nem félénk vagy, hanem egyszerűen nincs közös téma. :] próbálj meg valahogyan a témába belekapcsolódni, aztán már te is vezetheted a beszélgetést, olyan témákat is felhozhatsz, amik téged érdekelnek. mivel új társaság, ezért nem tudhatod biztosan, hogy nincs köztetek senki akit érdekelne az új téma.
2008. nov. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
előző elöttinek: nemtom ki és hogyan tudta volna megváltoztatni a válaszod,de én nem az tuti: És köszönöm mindenkinek hogy válaszolt
2008. nov. 10. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
első válaszoló jót mondot
2008. dec. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ugyanez a problémám,az előbb írtam ki a kérdést.Ebben az esetben nagyon nehéz megtenni az első lépést,mert nem tudod hogyan reagál a másik fél.Az a legjobb módszer,ha elengeded magad,nem foglalkozol azzal,hogy vajon "Mit gondol a másik most rólam,biztos hülyének néz." hanem önmagad leszel.Ne próbálj meg szerep játékot játszani,csak,hogy megfelelj az elvárásoknak.Add magad,legyél természetes,-igaz ezt könnyű mondani-és akkor minden rendben lesz:)
2009. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez kb. olyan kérdés hogy "Miért nem ízlik a túrórudi?" Holott te is tudod jól, hogy nem szereted a túrót.
2010. máj. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!