Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak akkor kapom meg a...

Miért csak akkor kapom meg a szöveges üzenetet amikor csatlakozok az internetté a telefonommal? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés

Szombat este történt

Biciklizni voltam a barátommal. 4 órakor indultunk. Este 10-kor értünk haza. Ezidő alatt a 6 órahossza alatt nem voltam csatlakozva az internethez semmiféle módon sem. Amikor haza értem és felkapcsolódtam az internetre: na akkor kaptam meg 1 szöveges üzenetet amit 8 órakor írtak nekem. Ez kb fél éve van. Fél évvel ezelőtt még internetkapcsolat nélkül is megkaptam a szöveges üzeneteket

Masik dolog: Biciklizés közben amikor megálltunk telefonon beszéltem egyik ismerősömmel. Eközben valahogy valamikor hívott másik barátom. De a telefonon ezt sem jelezte ki. Hanem este amikor haza értem akkor láttam hogy írt nekem hohy ekkor hívott és miért nem vettem neki fel. Megnéztem és pont akkor hívott amikor mással telefonáltam. Régebben amikor így hívtak akkor a telefonom kijelezte hogy hívnak és vagy felveszem vagy elutasítom. Azóta sincs másik telefonom és semmit sem állítottam rajta. Miket és hol állítsak vagy nézzek meg, hogy ez a 2 dolog a régi megszokott módon működjön?



2020. máj. 18. 08:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/213 anonim ***** válasza:
95%
Nem kötötted össze az smseket a messengerrel véletlen?
2020. máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/213 A kérdező kommentje:
Nem! És rengetegszer újra szoktam telepíteni a messengert és mindig a nemre meg a kihagyásra megyek.
2020. máj. 18. 09:18
 3/213 anonim ***** válasza:
100%

Na ez fura, ilyennel se találkoztam még.

A telefonod hálózatválasztása mire van állítva? Automatikusra?

Biztos, hogy nem csak térerőd nem volt?

Ha kikapcsolod a neted, hívni, SMS-t küldeni tudsz?

2020. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/213 A kérdező kommentje:
Net nélkül persze hogy tudok hívni. Úgy telefonáltam. Volt térerő a városban bicikliztünk csák. Milyen hálózatválasztás milyen? Az mi és hol van?
2020. máj. 18. 13:10
 5/213 anonim ***** válasza:
97%

Melyik szolgáltató? A voda újított valamit pár hónapja, elvileg a "sima" beszélgetésekhez a netes kapcsolatot is igénybe veszi, mert az szerintük nagyon jó. Gyakorlatilag viszont azóta egy f&@#$s a telefonálás, sokszor megszakad, nem lehet hallani a másikat....

Próbálj esetleg hálózatváltással "játszani", nekem néha segít (2G, 3G, stb, kézivel, nem automatikusan).

2020. máj. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/213 anonim ***** válasza:
100%
Amit az utolsó írt, azok a VoLTE hívások, beállításokban kikapcsolható, egy próbát megérhet.
2020. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/213 A kérdező kommentje:
Nem Vodafone. Nem szoktam mobilinternetezni. Csak wifi.
2020. máj. 18. 14:12
 8/213 A kérdező kommentje:
Pontosan hol kapcsolhatóak ki? Azt énis gondoltam, hogy a beállításokban van és nem a naptárban.
2020. máj. 18. 14:13
 9/213 anonim ***** válasza:
100%
Sokat segített volna ha leírod atelefonod típusát, de a beállításokban biztosan van keresőmező. Oda írd be, hogy VoLTE.
2020. máj. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/213 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S7 Edge
2020. máj. 18. 14:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!