Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak akkor kapom meg a...

Miért csak akkor kapom meg a szöveges üzenetet amikor csatlakozok az internetté a telefonommal? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés

Szombat este történt

Biciklizni voltam a barátommal. 4 órakor indultunk. Este 10-kor értünk haza. Ezidő alatt a 6 órahossza alatt nem voltam csatlakozva az internethez semmiféle módon sem. Amikor haza értem és felkapcsolódtam az internetre: na akkor kaptam meg 1 szöveges üzenetet amit 8 órakor írtak nekem. Ez kb fél éve van. Fél évvel ezelőtt még internetkapcsolat nélkül is megkaptam a szöveges üzeneteket

Masik dolog: Biciklizés közben amikor megálltunk telefonon beszéltem egyik ismerősömmel. Eközben valahogy valamikor hívott másik barátom. De a telefonon ezt sem jelezte ki. Hanem este amikor haza értem akkor láttam hogy írt nekem hohy ekkor hívott és miért nem vettem neki fel. Megnéztem és pont akkor hívott amikor mással telefonáltam. Régebben amikor így hívtak akkor a telefonom kijelezte hogy hívnak és vagy felveszem vagy elutasítom. Azóta sincs másik telefonom és semmit sem állítottam rajta. Miket és hol állítsak vagy nézzek meg, hogy ez a 2 dolog a régi megszokott módon működjön?



2020. máj. 18. 08:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/213 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a jelszó. Lehet a Facebook jelszavam. De akkor mégis hogyan aktiváljam ezt az egészet? Hogyan küldjem el az sms-t a 1414-re? +HIVASERTESITO és még?
2020. nov. 20. 16:21
 72/213 anonim ***** válasza:
94%
Na most vagy full trollban nyomod, vagy full értetlenben. Amennyi segítséget itt kaptál, azzal már egy óvodás is elbodogulna. Ha május óta ezen szuttyogsz, akkor inkább menj be a szolgáltatóhoz, ott sírd el a bajaidat. Talán világcsoda, de ott vagy megoldják, vagy megmondják hogy ha nem lehet, meg azt is, miért nem. Itt megkaptál mindent, amit lehet.
2020. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/213 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező:

Egyrészt az utolsó kérdésedre már a szolgáltató megadta a választ egy SMS -ben, amit korábban kaptál egy kísérlet során, amiből kiderült számodra is, hogy jelszó is kell...


Másrészt pedig a #70 -es válaszomban leírtam egyértelműen hogyan lehet új jelszót létrehozni (még a forrást is linkeltem).


Viszont ha jól emlékszem arra amit privátban megbeszéltünk már, azt hiszem egyedül nem tudsz személyesen ügyet intézni.

Ennek oka nem az, hogy számhordozó vagy, hanem az, hogy nem is a Te neveden fut valójában az előfizetés, de mégcsak nem is egy családtagod nevén, aki tudna segíteni. Ha erre jól emlékszem, akkor vagy intézed a #70 -es válaszomban megadott módon, vagy be KELL vonni azt a harmadik felet, akinek a nevén fut az előfizetés. Ha ez nem kivitelezhető, lemondhatod az előfizetést, ha lehetséges és a SAJÁT nevedre kell kötni egy új szerződést, akkor is ha ezzel lemondasz a jelenlegi szerződéseddel járó "kedvezményekről". Hisz így, ha ennyi gondod van az ezzel az előfizetéssel, akkor ez nem csak kedvezmény, de kötöttség is...

2020. nov. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/213 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a Facebook jelszó nem lehet 5 számjegy tudomásom szerint, viszont a Telekom pont egy 5 jegyű számsort kér jelszóként.


Az amit Te keversz az az előfizetés biztonsági jelszava (5 számjegy) és a Telekom fiók jelszava (legalább 8 karakter, amiben számok/speciális karakterek/stb szerepelhet.

2020. nov. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/213 anonim ***** válasza:
96%
#74, hihetetlen türelmed van az idiótákhoz. :D Ritka az ilyen, más már rég itt hagyta volna. 😂
2020. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/213 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ő legalább normális és próbál segíteni. Mert ez az oldal amúgy azért jött létre csak az ilyen tefajtád emberek lerontjátok az egész gyk-t... meg is kaptad a piros mancsokat👌
2020. nov. 20. 20:33
 77/213 anonim ***** válasza:
96%

Hát már ne is haragudj, de ennyire értetlen teremtést még nem láttam, mint amilyen te vagy. Nyugodtan pontozz le, nem fogok meghatódni. :D

Igen, ez az oldal azért jött létre, hogy kérdezzünk. Na de mutass már mégegy olyan kérdést, ami legalább féléve lett kiírva, de még mindig szenved a kérdező az adott problémával, majd mikor megpróbálnak neki segíteni, akkor sem fogja fel, hogy mi van. Árulkodik a válaszok száma is erről. :)

2020. nov. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/213 A kérdező kommentje:
Ember!!! Mit számít a kérdés kiírásának dátuma? Hogyha abból a fél évből az első 2 hétben voltak csak válaszok meg most hogy fél év után ki lett emelve. Hogyha valamit 5 év után emelnek ki mert csak az első 2-3 hétben jöttek rá válaszok aztán soha. Akkor azt miért ne lehetne kiemelni 5 év után is?
2020. nov. 21. 07:33
 79/213 anonim ***** válasza:
95%
Te mar hetek, honapok ota emelgeted ki ezt a hulye kerdest, csak sokaig kutyat nem erdekelte.
2020. nov. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/213 anonim ***** válasza:
95%

Bakker, te nagyon nem vagy 100-as. :DD

Nem gondolom, hanem látom, ember. 😂😂 Időbélyegek, válaszok száma, stb.. árulkodó dolgok ám. 😉

Voltak akik próbáltak segíteni, de te vagy nem fogadtad meg a tanácsukat, vagy értetlenkedtél. Gondolod, hogy ez így célravezető? Nyilván senkit nem érdekel így a bajod. De te mégse tudod belátni a hibáidat, inkább szajkózod a saját igazad, ami gyakorlatilag nincs is.

2020. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!