Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csak akkor kapom meg a...

Miért csak akkor kapom meg a szöveges üzenetet amikor csatlakozok az internetté a telefonommal? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés

Szombat este történt

Biciklizni voltam a barátommal. 4 órakor indultunk. Este 10-kor értünk haza. Ezidő alatt a 6 órahossza alatt nem voltam csatlakozva az internethez semmiféle módon sem. Amikor haza értem és felkapcsolódtam az internetre: na akkor kaptam meg 1 szöveges üzenetet amit 8 órakor írtak nekem. Ez kb fél éve van. Fél évvel ezelőtt még internetkapcsolat nélkül is megkaptam a szöveges üzeneteket

Masik dolog: Biciklizés közben amikor megálltunk telefonon beszéltem egyik ismerősömmel. Eközben valahogy valamikor hívott másik barátom. De a telefonon ezt sem jelezte ki. Hanem este amikor haza értem akkor láttam hogy írt nekem hohy ekkor hívott és miért nem vettem neki fel. Megnéztem és pont akkor hívott amikor mással telefonáltam. Régebben amikor így hívtak akkor a telefonom kijelezte hogy hívnak és vagy felveszem vagy elutasítom. Azóta sincs másik telefonom és semmit sem állítottam rajta. Miket és hol állítsak vagy nézzek meg, hogy ez a 2 dolog a régi megszokott módon működjön?



2020. máj. 18. 08:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/213 anonim ***** válasza:
22%

"Miért csak akkor kapom meg a szöveges üzenetet amikor csatlakozok az internetté a telefonommal? Bővebben lent! 23/F"


Internet nélkül lehezen szinkronizál a telefon bármit is. amúgy miért tartottad fontosnak kiírni, hogy hány éves vagy? Ismerkedni is szeretnél, vagy mi a pénisz?

2020. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/213 anonim ***** válasza:
92%
Mi a helyzet, kérdező?
2020. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/213 A kérdező kommentje:
Ugyanaz. Semmi változás. Hogyha apukám ír nekem sms-t akkor azt csak netre csatlakozva kapom meg.
2020. nov. 16. 16:50
 44/213 anonim ***** válasza:
92%
És, továbbra sem vagy hajlandó csinálni egy biztonsági mentést, majd egy gyári visszaállítást?
2020. nov. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/213 A kérdező kommentje:
Nem!
2020. nov. 16. 17:30
 46/213 anonim ***** válasza:
87%
Jól van, te tudod.
2020. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/213 A kérdező kommentje:
Jól-jól. Még jobban. Én én.
2020. nov. 17. 07:09
 48/213 anonim ***** válasza:
95%
Akkor szenvedj, és emelgesd ki a kérdésed, amire érdemi választ nem fogsz kapni, mert nem vagy hajlandó tenni a megoldásért semmit.
2020. nov. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/213 anonim ***** válasza:
98%

Úgy rémlik, erre a kérdésre (és az ezeket követő további kérdésekre) már adtam másfél-két hónapnyi privát üzenet váltás során választ.


Mi történt azokkal az információkkal, amiket privátban adtam (mivel nem voltál hajlandó kommentelni a kérdés alá, hogy mások is lássák a kommunikációt)?


Az akkor felmerült (és további) problémák közül mi aktuális még? Légyszi világosíts fel, mert már nem emlékszem minden részletre!


(Ha lehet ne privátban, légyszi!)


Ui.: Egyébként a Telekom alkalmazással kapcsolatos problémád esetén az a megoldás, hogy nem egyszerűen egy telefonszámmal kell belépni az appba ahhoz, hogy minden beállítást teljes körűen tudj kezelni, hanem egy e-mail címmel történő regisztráció után kell az előfizetés(eket) hozzáadni a fiókhoz és azzal a fiókkal (nem telefonszámmal) kell az appba belépni. Ez Telekomék esetén (is) érthetetlen számomra, de sajnos így működik náluk a dolog.

2020. nov. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/213 A kérdező kommentje:
Utolsó! A telekom alkalmazás már nem érdekel azt töröltem. Tegnap kifejtettem kommentbe a problémámat. Olvasd vissza légyszíves. Röviden az hogy csak akkor kapom meg apukámtól az sms-t ha netre csatlakozok
2020. nov. 17. 14:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!