Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt aki visszatért a butatele...

Volt aki visszatért a butatelefonhoz mert már annyira okostelefon függő volt?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?
2020. máj. 20. 00:36
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

12 "amely még időrabló is erőszakos marhaságaival."

Ennek semmi értelme nincs. Mi az erőszakos? Le kell tiltani az értesítéseket és nem kapsz reklámot sehonnan. Vagy mi?

2020. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
17 a készpénzes fizetésnek kb 10 éve meg kellett volna szűnni úgy globále.
2020. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

20


Nem tapasztalat nélküliként nyilatkoztam...megkóstoltam így úgy, de fos.

Sokkal kevesebbet nyújt, mint hasznosat.

2020. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Testvéreim jól el tértünk a kérdéstől!
2020. júl. 15. 21:27
 25/41 anonim ***** válasza:
36%
El tudom képzelni, hogy kóstolgattad. Annak pedig semmi értelme, hogy "Sokkal kevesebbet nyújt, mint hasznosat.", bár értem, mit akartál vele mondani. Maradj csak a butatelefonnál, csak miattad gyártanak még ilyeneket.
2020. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

25


Tartsd meg a képzelgéseidet, olyan lehet, mint a telefonod, akadós-lefagyós:D

Számomra nyújt kevesebbet ( látom nem volt egyértelmű az "okos" készülék tulajdonosnak), mert amit kínál s ahogyan kínálja, arra nincs szükségem s amit tudnia kellene, azt nem tudja kicsit sem...

2020. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek egy Samsung A50 telefonom van, de azon filózok, hogy lehet venni kellene egy butatelefont egy kis digitális detox miatt.
2020. júl. 15. 21:34
 28/41 anonim ***** válasza:
canobix, ha egy kicsit máshogy tálalnád, talán el is fogadnám az érvelésed, de az hogy "fos" nem érv. Ha a hardverrel van bajod, vehetsz erősebbet. Ha a szoftverrel, vehetsz telefont más gyártótól. Ha képességet hiányolsz, lehet, hogy csak nem tájékozódtál megfelelően.
2020. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

28


Rendben, csak úgy használható, ha nézed...a gombost vakon is kezeled bármikor.

Irtó rövid az akkuidő mindnél..1-2 nap, szánalmas.

Túl nagyok.

Túl törékenyek, kényesek.

Hidegben vacakabb a kijelző érzékenysége kültéren.Nyáron meg gusztustalan, akárhogyan erőlködsz.

Túl sok felesleges dolog a menükben, funkciókról nem is beszélve.

Akku cirkuszosan cserélhető. Ez miért baj? A fene cipeljen power vackot, mint egy infúziót...nevetséges.

Egyik sem stabil állandóan.

S még sorolhatnám...

2020. júl. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

Egy pár érvet el tudok fogadni ezek közül.

Az akkuidő mondjuk nagyban függ a felhasználástól. Ha csak annyira használod, mint egy butatelefont, kihúzhat egy hetet is, modelltől függ. De legyen csak 2 nap. Szerintem ez nem nagy ár, időm van, az áram meg nem drága. Némelyik negyed óra alatt feltölt (gondolom, még nem volt ilyenem). A legtöbb mostani tényleg túl nagy. Nekem is úgy kellett vadásznom egy használt, de normális méretűre (Samsung Galaxy A3 aztán A3 2017). Eddig 1x fagyott le az utóbbi, ha jól emlékszem. A többi ízlés kérdése, sok lehetőséghez sok menüpont jár, egy Jumbo-n is több műszer van, mint egy Cessnán. Szerencsére van a beállításoknál is keresőmező. Vannak strapabírók, pl. CAT, de lehet kapni egész jó tokokat is. A kijelző érzékenységét most nem tesztelném a hűtőbe rakva, de az igaz, hogy könnyen zsíros lehet az izzadt ujjtól nyáron. Akkor erről ennyit.

2020. júl. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!