Ios, vagy android?

Figyelt kérdés
MElyik lenne megfelelő nekem?

2020. nov. 27. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Linux.
2020. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Én tudjam? Próbáld ki a Media markt-ban mindkettőt, és válaszd azt, amelyik jobban tetszik.
2020. nov. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Morzsi007 ***** válasza:
94%

Aki ilyen kérdést kiír és semmi körítést nem oszt meg, hogy milyen telefont használt, mire használná, mit tart fontosnak, az tudja mi a megfelelő neki, csak várja a jobbnàl jobb hozzászólásokat és a fanok.

Neked egy Symbianos Nokia lenne a legmegfelelőbb, hogy válaszoljak is a kérdésre.

2020. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
DOS.
2020. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 meszike91 ***** válasza:
100%
Hát az igényeidről semmit se írtál, ezért nem tudhatjuk.
2020. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi adatból erre a kérdésre nem lehet válaszolni.
2020. nov. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
CP/M
2020. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem tök mindegy. Nekem iPhoneom van, én nagyon szeretem, nem fogok másra váltani, mert megszoktam kényelmes, hülyebiztos blablabla. De ma már az összes telefon tudja ugyanezeket a kényelmi funkciókat a legtöbb ember meg úgyis arra használja, hogy fényképez, netezik, telefonál. Én azt is viccesnek tartom, hogy mint a pöcsüket úgy méregetik össze a műszaki specifikációkat, meg tesztelik, hogy 150 megnyitott oldalnál melyik lassabb, meg melyik kijelzője jobb, de emberi szemmel nem is tudják megkülönböztetni... Számomra az iPhone nagy előnye az volt, hogy lehetett háromból választani, nem kellett ott variálni, hogy melyik márka, meg azon belül stb. Nekem a tököm ki van már amúgy, hogy mindennel ez van. Anyámék idejében bementek az áruházba volt mindenből egy-kettő-három, megvették megcsinálta, amit kellett, örökélet meg egy nap, el se romlott. Manapság meg van midnenből ezer fajta, az embernek a fél élete arra rámenne, ha minden egyes tv, telefon, mosógép, porszívó, kenyérpirító stb. vásárlása előtt elkezdené nézegetni, hogy melyik mit tud, melyikre ki mit mond és így tovább. Nyilván azt akarja az ember, hogy a pénzéért a legjobbat kapja, de azért egy bizonyos árszínvonal felett úgyis jó lesz, jó minőségben fogja azt tudni, ami neked kell, aztán ha van különbség a kezelésében, akkor úgyis azt szokod meg, ami van kb. tök mindegy.
2020. nov. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még van Symbianos Nokiám 😁 Odaadjam? 😀
2020. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!