Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem nyitja meg a telefon...

Miért nem nyitja meg a telefonom az alkalmazásokat?

Figyelt kérdés

Huawei P30 lite telefonom van, sosem történt még velem ilyen ,hogy ne nyitna meg alkalmazásokat. Tegnap este kezdődött azzal, hogy nem nyitott meg egy pár alkalmazást, pl szótár, vagy ha küldtek linket messengeren keresztül, akkor arra sem tudtam rámenni, viszont ha instagramon elküldték, akkor megnyitotta, viszont mai napon már a googlet sem nyitja meg. Rémegyek az alkalmazásra, úgymond megnyitja, viszont lefagy, és automatikusan kidob egy 5mp-en belül. Valaki tud mondani erről valamit?

Zene, galéria, jegyzetek és hasonló dolgokat megnyit.



2021. márc. 23. 17:42
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
83%

"Valószínűsíthető, hogy a hiba csak Amerikában jött elő vagy amerikai telefonokon (lásd: szürke import/export)."

miért, a webviewet szerinted külön fejlesztik amerikában?

2021. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

"de ha nincs rá bizonyíték"


És ugye az itteni kérdések, ahol ez volt a kérdezők gondja nem létezik. Értem én.


"Valószínűsíthető, hogy a hiba csak Amerikában jött elő vagy amerikai telefonokon (lásd: szürke import/export)."


Mert mint tudjuk, ha egy method a vezérlésben x-et ad vissza akármi ehelyett, ami helyes lenne, az európában nem okoz problémát, de amerikában meg elszáll tőle a készülékeken futó szoftverek egy része. Aham.

2021. márc. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként abból egyértelmű, hogy a kérdezőnél nem ez a hibajelenség, hogy nála nem googles alkalmazások is produkálják a hibát."


Nem csak google alkalmazások használják a webview-t.

2021. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
0%
Az Androidot a Google gyártja, ezzel gondolom tisztában. Amikor kimegy egy frissítés, akkor az európai szervereknek idő kell, hogy átvegyék. Amerikában észreveszik a problémát, gyorsan javítják, így az európai szerverekre el sem jut már. Ha valaki amerikai szerverről frissít, hát, akkor így járt.
2021. márc. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
83%
bocsi #24, véletlenül nem firstphone szervizes vagy?
2021. márc. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
0%

"Nem csak google alkalmazások használják a webview-t."

Teljesen lényegtelen, mert akkor is egyszerre az összes webview-t használó alkalmazásnak kellett volna mutatnia a hibát. A kérdésben az áll, hogy egyik napról a másikra más-más alkalmazások mutatták a hibát. Valószínűleg tárhely vagy memória hiba lesz, de mint írtam mindenekelőtt egy restartot érdemes lenne megpróbálni, mert sokszor ennyi is megoldja.

2021. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
2021. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
83%
s még a többit is, amit én nem linkeltem be
2021. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
53%

"Teljesen lényegtelen"


Teljesen lényegtelen a hiba forrása :D Gyönyörű :D


"mert akkor is egyszerre az összes webview-t használó alkalmazásnak kellett volna mutatnia a hibát"


Nem, nem kellett volna. Cache? Ismerős? Mikor is fejlesztettél utoljára akár egy pici, de működő szoftvert?

2021. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
0%
Egyre nagyobb hülyeségeket mondasz... Bocs, de nincs értelme válaszolnom rá. Én megértem, hogy szoftveresként azt gondolod, hogy ismersz mindent, de én hardver oldalról nézem a dolgokat és hidd el, hogy ez nem szoftveres probléma. Hihetetlen, hogy egy programozóban fel sem merül, hogy a memória, tárhely, mint hardver véges, be tud telni és akkor jönnek a kérdező által említett jelenségek.
2021. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!