Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan van az embereknek...

Honnan van az embereknek ennyi pénze telefonra és egyéb dolgokra?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinek 100e Ft feletti telefonja van manapság! Nekem 50e-nél drágább sose volt, mert nincs rá pénz. Mi a munkája az olyan embereknek (vagy a szüleiknek, vagy akitől kapják) akiknek ilyen 400 ezres iPhone-ja meg hasonlója van? Én sose kaptam a szüleimtől se drága telefont, mindig mindennek nekem kellett megkeresni az árát... 18 év alatt, illetve az után, de végzettség nélkül meg csak sz.r munkák vannak... Csak érdekelne, hogy akik tudnak ilyeneket venni, honnan van a pénz rá?

2021. máj. 24. 08:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
58%

19

Hát,gondolj bele,pót igazató apja,bankban dolgozik az anyja stb,akkor nyilván nem ladával meg buta telefononnal megy ki otthonról

2021. máj. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
10%

Ahogy mondják kb semmi közöd más pénzügyi életéhez még ha kíváncsi vagy akkor sem.

Én pl. régen több hónapig raktam félre pénzt és elég keveset kaptam kb 150.000-et de közel volt a munkahely legalább de mégis félre tudtam tenni volt hogy 1 évig csak egy kis részét költöttem így majdnem lett 900.000 forintom év végére és hogy ha nem költöttem volna többet majndem 1 millióm lett volna ilyen kevés fizetésből...ÉS most kövezzetek meg de tervezek venni egy 400.000 iphone telefont ami megsúgom közel sem annyi még..úgy hogy több hónapig tartalékolok és a maradékból éldegélek míg újra kapok fizetést kb ennyi..nem értem mi ezen a hű de nagy dolog. Sima eladó voltam mellesleg máskor meg gyárban dolgoztam picit többért de simán félretudtam tenni több hónapra.

Szinte mindenkinek 100e Ft feletti telefonja van manapság

Közöd hozzá?

megsúgom ezek jobban megérik mint egy gagyi 50.ezres ami csak 1-2 évig aztán vehetsz újat és ennyiért akkor már veszek drágábbat amit több évig használhatok váltakozás nélkül mint régen több android telót vettem gagyi 50.ezer alatt és 1-2 évig bírta míg rátaláltam az iphonera (most nem vitát akarok kelteni csak én jobban beleszerettem az iphoneba). és 3-5 évig bírta HASZNÁLTAN a kis iphone 4s mobilom gondolhatod mit tudna egy újonnan vett akkor ehhez képtes..mintha kb provokálásként írnád a kérdést

2021. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18%

Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.

A kérdést jelentettem provokálás miatt, mert tuti ez a célod.

2021. máj. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
67%

"de végzettség nélkül meg csak sz.r munkák vannak"


Egyértelműen troll kérdés.

2021. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
69%

24.észre se vettem ezt a szöveget..

hát nekem nincs végzettségem de még sincs szar munkám már ne haragudj kérdező...tuti kamu!

2021. máj. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
42%
Miénk érdekes hogy mindenkit le pontoztak .
2021. máj. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
70%
26.pedig nagyon provokáló a kérdés és erre meg a jó válaszokat pontozzák le
2021. máj. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Nem provokatív, a kérdező nem turkálni akar mások anyagi helyzetében, csak egyszerűen nem érti a helyzetet, és teljesen jogosan! Mégegyszer mondom: nyilván nem elszámoltatásról van szó, csak egy általános kérdés az egész! Valakik viszont egyszerűen túlgondolják a helyzetet, "felkapják a vizet", és egyből támadják a kérdezőt, hogy "neked ahhoz semmi közöd!" - ha valaki nem rosszindulatú és/vagy csak nem teregeti ki az életét, akkor ezt vagy finomabban is lehetett volna mondani, vagy pedig eleve sehogy!

#11#13#19 voltam.

2021. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
28.kérdező vagy másik fiókból..
2021. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem a kérdező vagyok, csak egyetértek vele! Vagy ez annyira elképzelhetetlen???
2021. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!