Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan van az embereknek...

Honnan van az embereknek ennyi pénze telefonra és egyéb dolgokra?

Figyelt kérdés
Szinte mindenkinek 100e Ft feletti telefonja van manapság! Nekem 50e-nél drágább sose volt, mert nincs rá pénz. Mi a munkája az olyan embereknek (vagy a szüleiknek, vagy akitől kapják) akiknek ilyen 400 ezres iPhone-ja meg hasonlója van? Én sose kaptam a szüleimtől se drága telefont, mindig mindennek nekem kellett megkeresni az árát... 18 év alatt, illetve az után, de végzettség nélkül meg csak sz.r munkák vannak... Csak érdekelne, hogy akik tudnak ilyeneket venni, honnan van a pénz rá?

2021. máj. 24. 08:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
78%
Sokan csak máshogy osztják be a pénzt. Vannak akik máson spórolnak, hogy megvehessenek egy drágább telefont a nélkül hogy kimagasló pozícióban legyenek. Nem kell itt szélsőseges példákra gondolni, hogy megveszi a félmilliós iphonet aztán 2 hónapig vajaskenyéren él. Mindenből egy kicsit olcsóbbat vesz, esetleg vállalja azt hogy olcsó autóval megy haza a pici házába, és vesz egy kicsit drágább telefont. Van akinek a telefonja a fontos, ami szerintem nem nagy bűn, hiszen egész nap mindent azon intézünk.
2021. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
gondolom nem mindenki minimalberbol el?
2023. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Régi kérdés, de válaszolok.

Tisztázznk pár dolgot. Egyrészt a 100 ezres telefon manapság a középkategória legalja. Egy jó középkategóriás telefon 150-200 ezertől indul. Aztán kérdező, megválaszoltad a saját kérdésedet: Végzettség nélkül csak vacak munkák vannak. Az emberek úgy vesznek drága telefont, hogy nem voltak lusták tanulni, van végzettségük és jó munkájuk. És amíg 50 ezres telefont évente veszel, mert belassul, tönkre megy, addig egy 200 ezrest 5-6 évig is tudsz használni.


Egyébként nem mindenki vesz drága telefont. Én pl. millió fölötti fizetéssel is egy 120 ezres telefonnal járkálok.

2023. okt. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!