Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért jó az Iphone?

Miért jó az Iphone?

Figyelt kérdés
Miért jó az Iphone? Szeretnék egyet hosszú távon kipróbálni, de olyan drágák, hogy telefonért nem éri meg kiadni annyit. A haverom Iphone 14 Pro Max telefonját használhattam fél napig, és őszintén szólva nagyon nincs sok különbség a Samsung középkategóriás telefonomhoz képest.

2023. febr. 21. 09:11
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
A suzuki car t semajanlanam . Lattam hogy készül . Hosszu ideig senyvedtem ottmint karbantarto . Naponta kb 30 hiba csak 1 uzemben . A ponthegesztorobotok szoritoereje neha lecsokkent . Ez talan kiderult . Persze a tobbi gyar is hasonlo lehet . A kesz autok kb 10 szazaleka selejt felreteszik es buhera , majd szalon .
2023. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Beugrott meg valami . Mindegy. Ezt titkolja minden ceg hogy van e fatal error ? Ovakodj a torpetol , kinaitol.
2023. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!