Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek 85 ezer forintos...

Vennétek 85 ezer forintos telefont 19 éves fiatoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások mennyit áldoznak telefonra fiuknak, lányuknak. Egy SAMSUNG Galaxy S Plus készüléket nézett ki a fiam, őszintén szólva kissé borsosnak tartom a 80 ezer forint körüli árat. Egyébként Gimnázium 5. éves tanuló (0.-al kezdett) és jó tanuló, megy tovább felsőfokúra, nincs semmi gond vele. Ma már ilyen telefonok a trendik?
2011. okt. 18. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
66%

szerintem előfizuval, olyan díjcsomaggal meg lehet úszni kevesebből is, de ha az én gyerekem lenne, és nagyon jók tanulna, nem lenne vele gond, akkor lehet meglepném vele pl. Karácsonyra, de csak feltételekkel (pl. kevesebb zsebpénz egy ideig, többet kell segítenie, nem tudom)

tehát elvből nem zárom ki az esélyét

2011. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
68%
Én magamnak sem vennék ennyiért telefont. Hidd el, hogy nem tudná a fiad kihasználni. Annyi felesleges dolog van már ezekben az új telefonokban, amire azt mondja most a fiad, hogy az mind kell bele. Aztán meg persze jön majd a telefonszámla... majd ha keres magára, akkor vegye meg magának. Addig meg érje be azzal, ami árban neked is megfelel.
2011. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim válasza:
68%
Még magamnak sem venném meg.
2011. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
65%

Az első 11,45-tel értek egyet!

Akkor sem venném meg, ha tudnám, mert:

1. valóban max. egy év (de inkább 6 hónap) múlva már piacra dobnak egy még újabbat, és a gyermeked akkor már azt akarja

2. hiába jó tanuló, most még nem érzi a saját bőrén, hogy ennyi pénzért milyen keményen kell dolgozni. Majd ha ő megkeresi a rávalót, vehet magának, amilyet akar. Most egy kevésbé trendi is tudja azt, amire egy telefon szükséges. (Gondolom, net-ezni nem a telefonon szokott, arra van neki külön gépe)

2011. okt. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
74%
ha felvet a pénz akkor igen. ha épphogy csak kijövünk hónap végén akkor nem.
2011. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim válasza:
72%
az én szüleim 10 éves koromban vettek nekem utoljára valamit, pedig megtehetnék, suli mellet dolgozok 14 éves korom óta, most főiskolás vagyok, de ne belőlük indulj ki, ha megteheted és megérdemli sztem vegyél neki 20
2011. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:
30%
Ha lenne rá pénzem vennék. Amúgy ez nem is a legdrágább telefon, nézz meg egy új Iphone 4est, na az kiveri a biztosítékot még nálam is.
2011. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim válasza:
47%
Persze,hogy vennék! Majd! Esetleg érettségire összedobná a család. Vagy gyűjtsön rá és esetleg kipótolnám. Amíg nem tett le valamit az asztalra,biztos nem venném meg neki. Amúgy is megy a főiskolára,majdnem egy laptopot vehetsz ezen neki! Telefonnal telefonálni kell! Csak sajnos én ezt egy diáknak fölöslegesnek tartom,nem üzletember ő! Hát az én férjem vállalkozó,de még neki sem kell ilyen telefon, és a 17 éves 3 nyelven beszélő,kitűnő tanuló fiának egy 10ezres telója van! :)
2011. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim válasza:
59%

Én megtehetném, hogy vegyek egy ilyet, és vennék is, ha a gyerek megérdemli. Persze nem "csak úgy", hanem valami komolyabb alkalomra. Írod, hogy ötödikes, ballagásra pl. megvenném.

Az én gyereke általános iskolában ötödikes, neki egy teljesen egyszerű telefonja van, hogy tudjam hívni, és hogy ő is hívjon, ha valami gond van (kb 5000 ft-os nokia). Ha viszont 19 éves lesz, és mindent megtsz, ami egy ekkora egyerektől elvárható (jól viselkedik, jól tanul, stb), akkor megvenném.

Ha nem lenne rá pénzünk,vagy csak nagy áldozatok árán tudnánk összespórolni az árát, akkor valószínűleg nem kapná meg.

2011. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim válasza:
61%
Nem. Olyat vennék, amivel tud telefonálni és SMS-t küldeni. Annak az árát fedezném. A különbözetet meg ő fizetné.
2011. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!