Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vennétek 85 ezer forintos...

Vennétek 85 ezer forintos telefont 19 éves fiatoknak?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mások mennyit áldoznak telefonra fiuknak, lányuknak. Egy SAMSUNG Galaxy S Plus készüléket nézett ki a fiam, őszintén szólva kissé borsosnak tartom a 80 ezer forint körüli árat. Egyébként Gimnázium 5. éves tanuló (0.-al kezdett) és jó tanuló, megy tovább felsőfokúra, nincs semmi gond vele. Ma már ilyen telefonok a trendik?
2011. okt. 18. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

14:51

Azzal a 60E körberögöhnek Svájcban. Az durván 240Frank...ami egy heti nagy bevásárlás összege itt. Tudom, mert itt élek, én nekem a fizetésem (és én a létra legalján vagyok) 600E ft. Csak azért írtam, hogy érzed, azért mert ez otthon nagy pénz, itt lópimpili.


Kérdező: ülj le vele és mond el neki az érveid, hallgasd meg az övéit és ennek fényében dönts. Ez a legokosabb amit tehetsz.

2011. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim válasza:
19 évesen főiskola mellett már dolgoztam,mert nem vártam el a szüleimtől,hogy nappali tagozatra járassanak. Pár év múlva én vettem a szüleimnek az első mobiljukat. :)
2011. okt. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A telefont hamarabb szeretné mint karácson, de azután már nem is kér semmit, és ezt be is szoktuk tartani. Ha ezt megkapja, nem is tudna már mit kitalálni, mert mindene megvan.

Az elbeszélgetés jó ötlet, mindenképpen meglesz.

És az is hogy az ő pénzét jobban be kell vonni, tényleg ilyesmire van.

2011. okt. 19. 09:02
 54/56 anonim ***** válasza:
Sőt, 20 éves Alfa Romeo-knak is :D
2013. jún. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Telefonért ennyit?! Ráadásul egy srácnak, aki minden valószínűség szerint nem közép- vagy felsővezetői pozícióban van, hogy minden másodpercben dolgozni tudjon a világhálón.
2013. jún. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
10%
Sok hülye még nem halott a szórakoztató elektronikáról. Mit munka?
2013. jún. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!