Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zaklatnak telefonon, üres...

Zaklatnak telefonon, üres SMS-eket kapok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Ma már hármat kaptam, ugyanarról a számról, tegnap is egyet, de nincs benne semmi.

Nem akarok visszaírni, vagy visszahívni, de lehet ez csalás? Pénzleszedés? Ti mit gondoltok?



#zaklatás #üres sms
2012. dec. 1. 19:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Fíú vagy lány vagy?Vagy mennyi idős vagy?Ha titni vagy és lány akkor tuti valami zakkant hodoló:D
2012. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
26L
2012. dec. 1. 19:30
 3/15 anonim válasza:

Milyen szám?

Magyar? 30,20,70?

Vezetékes? Mi a körzetszáma? Így nehezen tudunk segíteni.

2012. dec. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Rákerestél a számra a neten? Online tudakozóban? ( t com tudakozó, ATV.?)
2012. dec. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
ATV=stb
2012. dec. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem valami zakkant hódoló lehet..az egyik ismerősömnek lánynak annyi időa kb mint te,minden nap egy virág volt az ablakába téve egy darabig.A mai napig nem tudni ki rakta oda minden egyes nap.Szerintem tuti valami hódoló.
2012. dec. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
A legjobb ha lecseréled a számodat, mert a zaklatást nem fogja abba hagyni. Csak olyanoknak ad meg a számod akit ismersz.
2012. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

+36 és 20-as körzetszám. Sima mobilszámnak tűnik.

A számot beírtam a Google-ba és egy helyen adta ki több telefonszámmal együtt, azt hiszem valami androidtelefonos oldalon.

2012. dec. 1. 19:37
 9/15 A kérdező kommentje:

Á, ezért nem fogom a számomat lecserélni. Csak furcsa.

Nem lehet, hogy valami csaló? Például ha visszahívom vagy visszaírok akkor pénzt szed le?

Szerintetek is csak valami ismerős, aki szórakozik?

2012. dec. 1. 19:40
 10/15 anonim válasza:

ma 19:40


Nem tudom..Én még soha nem kaptam ilyeneket.Szerintem inkább valami titkos hódoló van a áttérben.Legalábbis legtöbb esetben az szokott lenni.Én férfi vagyok engem pl mindig rejtett számról hív egy nő és mindig bele szuszog..Rejtett számot nem szoktam felvenni soha de már annyiszor hívott hogy kíváncsi voltam ki lehet az.Mostanában mindig felveszem és beleszuszog a nő.Beteg világban élünk..:D

2012. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!