Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez hogy lehet? Egyszerűen nem...

Ez hogy lehet? Egyszerűen nem tudom felfogni.

Figyelt kérdés
vettem pár napja egy telefont használtan(galaxy mini). most nézegettem a galériát
2013. febr. 10. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebbe most mi a probléma,szerintem valamit lehagytál......
2013. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:-D
2013. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jajj ez a szar elküldte.

ezt akartam írni:

vettem pár napja egy telefont használtan(galaxy mini). most nézegettem a galériát és megláttam egy olyan mappát aminek a neve instant upload. ebben olyan képek vannak amiket több mint egy éve csináltam az előző telómmal(galaxy s). fájlkezelőben nincs benne. ezek soha nem kerültek fel máshova pl. laptop, memóriakártya, mert ezek meg sem voltak akkor. pár képet az előző telefonommal töltöttem fel facebookra, de a nagyrészét sehova. ez hogy a *****-ba lehet???

2013. febr. 10. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért kétszer kérdezed?

Miért kétszer kérdezed?

Talán a kártyádon rajta voltak azok a képek.

2013. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
milyen kártyámon? elöbb írtam, hogy a memória kártya meg sem volt akkor. galaxy s 8gigája elendő volt. ezt a kártyát jóval utána vettem
2013. febr. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!